esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

«Από πίτα που δεν τρως τι σε νοιάζει αν καεί;»

implying οτι δεν θα είσαι μέσα στους φίλους οπότε.. :shifty:

Πολύ Enleuko ακούς και λές τις ίδιες ατάκες :hehe:

Οχι απλά θα έιμαι...θα έιμαι και ο No.1

Link to comment
Share on other sites

Πολύ Enleuko ακούς και λές τις ίδιες ατάκες :hehe:

Οχι απλά θα έιμαι...θα έιμαι και ο No.1

Κάτσε να ρωτήσουμε τον ίδιο.

[MENTION=230]AMDnord[/MENTION] , θα είναι ο G στους φίλους σου :hmmm: και αν ναι, σε τι θέση; :)

Link to comment
Share on other sites

Μπατσικό Jeep σταματημένο πάνω σε γέφυρα, σου στέλνει κλήση σπίτι; 'Η μόνο οι σταθερές κάμερες στέλνουν σπίτι;

Για πείτε εμπειρίες να προετοιμάζομαι...

Link to comment
Share on other sites

ακόμα και οι μπάτσοι σταματημένοι έχουν την ικανότητα να σου στείλουν σπίτι κλήση ΝΟΜΊΖΩ, μιλώντας με τα κεντρικά και λέγοντας ότι δεν σταμάτησες ας πούμε και ότι πήγαινες με 400km/h.

edit εμένα δεν με έγραφαν ποτέ γιατί είναι θείος μου ο διοικητής :P - αλλά έχω ακούσει για 2 γνωστούς που τους πήγαιναν σπίτι γιατί δεν σταμάτησαν σε σήμα της τροχαίας.

Link to comment
Share on other sites

Ναι λογικά θα υπάρχει η δυνατότητα.

Αν έχει συμβεί σε κανένα σας ρωτάω. Αν είναι σύνηθες σκηνικό; Γιατί νομίζω ότι σε όσες υπερβολικές ταχύτητα μου έχουν κάτσει, με σταμάτησαν καπάκια για να την παραλάβω. Και νομίζω ότι σπίτι σκάνε μόνο οι κάμερες οι σταθερές.

edit: καλά εμένα τι σήμα να μου κάνουν από υπερκείμενο δρόμο... από κάτω τους πέρασα. Και καμιά 15Km πιο κάτω είχε και διόδια και πέρασα τραλαλα-τραλαλο... για να δούμε... μα έχουν ματζαφλάρι φορητό να μετράει την ταχύτητα να παίρνει και πινακίδα;

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Μπατσικό Jeep σταματημένο πάνω σε γέφυρα, σου στέλνει κλήση σπίτι; 'Η μόνο οι σταθερές κάμερες στέλνουν σπίτι;

Για πείτε εμπειρίες να προετοιμάζομαι...

Μόνο εάν σε τράβηξε φωοτογραφία και φαίνεται η πινακίδα μαζί με την ταχύτητα. Κομματάκι δύσκολο νομίζω.

Εάν είχαν ραντάρ και δεν σταμάτησαν παρακάτω δεν παίζει να σου έρθει.

Με πόσα πήγαινες ρε ΤάσοΣίφουνα? :hehe:

@P_2floors_Unders δεν σε ρωτήσαμε.

PS. Δοκίμασα φαγητό από τον αδερφό σου και έπαθα δηλήτηρίαση πριν ακόμα φάω.

Link to comment
Share on other sites

@venisk Happy Medium που έχεις χαθεί σήμερα φίλε μου? Είσαι καλά?

Καλησπέρα σας!! Χάθηκα λίγο γιατί είχα δουλειά πήρα και τη κορόλα και ασχολούμαι όλη μέρα :hehe:

Μην ακούω για πρόστιμα..2 φορές με έχουν σταματήσει κ 2 φορές με έχουν πάρει κυνήγι..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

ειπε ο κορκος που κρυβεται στις πολυκατοικιες περιμένοντας να ερθει ο ντελιβερας για να του παρει της βαλβιδες απο το παπι και να τις βαλει στο δικο του ωστε να κατεβαινει στον κυρ βασιλη με σουζα και να πουλαει μουρη.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν φωτορανταρ γίνεται να στην στείλουν σπίτι κανονικά οπως γίνεται με τις σταθερές.

Με το απλο ρανταρ πρεπει να σε σταματησουν επί τόπου αλλιώς άκυρο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now