esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όλα Nice! Από τις διακοπές μπαίνανε τα νέα! :hehe: :hehe:

Είχες στήσει PC στη παραλία ε, καλά σε κατάλαβα 'γω :hehe:

Χρόνια πολλά ρα, να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς :T: Μου ήρθε στο κινητό ειδοποίηση, δεν θυμάμαι αν ήταν χθες ή σήμερα, πάντως εγώ στα γράφω :D

Link to comment
Share on other sites

Είχες στήσει PC στη παραλία ε, καλά σε κατάλαβα 'γω :hehe:

Φτούυ το κατάλαβες! :hehe:

Χρόνια πολλά ρα, να τα εκατοστήσεις και ό,τι επιθυμείς :T: Μου ήρθε στο κινητό ειδοποίηση, δεν θυμάμαι αν ήταν χθες ή σήμερα, πάντως εγώ στα γράφω :D

Σ' ευχαριστώ πολύ μανίτο. :T: Ούτε χθες ούτε σήμερα ήταν. Στις 2 πέσανε φέτος. :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Φτούυ το κατάλαβες! :hehe:

Σ' ευχαριστώ πολύ μανίτο. :T: Ούτε χθες ούτε σήμερα ήταν. Στις 2 πέσανε φέτος. :hehe: :hehe:

:hehe: Είδες είχα παραληρήσει από τον πυρετό και δεν ήξερα τι μου γίνεται, θυμάμαι πάντως την ειδοποίηση στο κινητό :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία όταν πατάω στα "New Posts" μου γράφει "Sorry, there are no new items to view.", ενώ μου αναφέρει πως έχω πχ 77 new posts. Μου το κάνει σχεδόν συνέχεια την τελευταία βδομάδα.

Edit:

Τώρα μου γράφει "New Posts: 1" και με στέλνει στο off topic χωρίς να έχει καινούργιο post.

Edited by Johnnymous
update
Link to comment
Share on other sites

Τώρα τελευταία όταν πατάω στα "New Posts" μου γράφει "Sorry, there are no new items to view.", ενώ μου αναφέρει πως έχω πχ 77 new posts. Μου το κάνει σχεδόν συνέχεια την τελευταία βδομάδα.

Edit:

Τώρα μου γράφει "New Posts: 1" και με στέλνει στο off topic χωρίς να έχει καινούργιο post.

Το πάθαινα κι εγώ πριν κάμποσο καιρό και το είπα στον [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION]

Νομίζω ότι το παθαίνει αυτό όταν μπαίνεις από το κινητό πρότινος. Αν έστω και μια φορά μπεις από το κινητό, και αργότερα κάτσεις στο PC, ουσιαστικά σου έχει χάσει τα νέα posts και σου βγάζει αυτό το πράμα.

Link to comment
Share on other sites

Sofo τους έφτιαξες εκεί καμμια τζατζικάρα να πεθάνουν από τη μπόχα να στρώσουν χαρακτήρα;

A δεν παίζει θέμα με τέτοια εδώ. Τζατζίκι δεν έχουν και μια φορά που βρήκα...μάμα τα :hehe: Δεν είχε σκόρδο.

Πάντως του σκόρδου σε άλλα φαγητά του δίνουν και καταλαβαίνει. Ειδικά οι μεγαλύτερης ηλικίας αν του πετύχεις μετά το φαγητό το μεσημέρι δεν θα θες να τους μιλήσεις :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now