esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν τα έχω δεί! Για στείλε κανα link να καταλάβω..πάντως θα μπορούσε να έχει καλύτερο πρωταγωνιστή ο Matthew McConaughey μου κάνει για ποιο light έργα δεν είναι και τόσο καλός τελικά..έχει κ αυτή την ηλίθια προφορά λες και ακούς κανένα γελαδάρη και περιμένεις σε κάθε σκηνή να βγάλει το περίστροφο και να πυροβολάει :hehe:

Δεν εχεις δει alien; Ε τι να σου πω. Εισαι και ιντελας! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δε ντρέπεστε...

Σώθηκες... :shifty:

-----------------------------------------------

In other news το humble bundle που διαρκεί 12κάτι ώρες ακόμα, δίνει το παιχνίδι

Insurgency

και δίνει 3 ακόμα αντίγραφα δώρο για να τα δώσετε όπου θέλετε και αν το κάνετε αυτό παίρνετε ακόμα ένα παιχνίδι.

Link to comment
Share on other sites

Ενα γρηγορο tip, καλησπερα, για laptopi με sata 2 ποιον 120-8 gb ssd προτεινετε? λεω να παρω τον πιο φτηνο μιας και δεν θα δουλευει στο 100%. Αρα μενει το θεμα της αξιοπιστιας και μονο.

Link to comment
Share on other sites

Ενα γρηγορο tip, καλησπερα, για laptopi με sata 2 ποιον 120-8 gb ssd προτεινετε? λεω να παρω τον πιο φτηνο μιας και δεν θα δουλευει στο 100%. Αρα μενει το θεμα της αξιοπιστιας και μονο.

Πάρε τον φθηνότερο Intel που θα βρείς τότε και USED.

Καλημέρα παίδες! Τι λέει? :D

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τον φθηνότερο Intel που θα βρείς τότε και USED.

Καλημέρα παίδες! Τι λέει? :D

Λεπον, πηρα τον kingstone v300 αλλα διαβαζοντας μερικα review ειδα οτι δεν πιανει σε πραγματικες ταχυτητες το sata2, 200read 150 whrite, anyway εριξα ακυρο και πηρα τον samy 840 evo δεν μαμιεται.

Link to comment
Share on other sites

Καλά έκανες ρε.

Έκανα την μαλακία και τον πήρα για το laptop που χω στο μαγαζί για διαγνωστικό ΓΤΠ μην το γράψω καταλάβατε! Ότι χειρότερο έχω αγοράσει ποτέ..γενικά kingston ποτέ ξανά τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now