esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες σε όλους, ακροαστικά και λοίμωξη αναπνευστικού από Παρασκευή, αλλά ηθικόν ακμαιότατον! Χθες και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, μέχρι το Σουκού θα έχω γιάνει :D

ΣαββατοκυριακοΔευτέρα μαζώξαμε τις ελιές - τίποτα καλύτερο από το να σε πονάει όλο σου το σώμα από τα ακροαστικά και να μαζεύεις :hehe: Πήγαν σχετικά καλά όμως. + ότι ο πατέρας μου δεν μπορούσε να βοηθήσει λόγω του ότι είχε σπάσει ένα του σπόνδυλο ~2 μήνες πριν και για 1 μήνα ακόμα πρέπει να προσέχει. Οπότε έδωσα ρεσιτάλ με τον bro, τις ξεπετάξαμε. Δευτέρα βράδυ στο ελαιουργείο, κλασικό άραγμα μέχρι να βγει το λάδι, τσικουδιές, ψωμάκι παπάρα στο αγγουρόλαδο και τα συναφή. Έτσι κουρασμένος/άρρωστος που τις βάρεσα, με βάρεσαν κατακούτελα και κοιμήθηκα σαν το πουλάκι μετά :hehe:

Από τη Πέμπτη έχουμε κατάληψη @ university και θα συνεχιστεί τελικά μέχρι την Τετάρτη. Τα παιδιά έχουν σοβαρά αιτήματα λέμε, διεκδικούν καλύτερους μισθούς. Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι αυτοί που το έκλεισαν δεν έχουν δουλέψει ποτέ τους, δεν ξέρουν τι πάει να πει δουλειά, αλλά κατά τ' άλλα πηγαίνουν κόντρα στο κατεστημένο. Δεν θα πάρουν πτυχίο κάποια στιγμή; Θα πάρουν. Δεν θα πιάσουν κάπου δουλειά; Θα πιάσουν. Τότε να δω τι κατάληψη θα κάνουν και πόσο μα πόσο γρήγορα θα φάνε μια απόλυση χωρίς να ξέρουν από που τους ήρθε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

φίλε έφαγα πριν μέρες τοπικό αγουρέλαιο, πράσινο πράσινο, που είχε βγει μόλις μερικές ώρες από το ελαιουργείο.... δεν υπήρχε καλύτερο πράγμα!

Κατάταλλα περαστικά, και μπράβο για την νέα δουλειά του μοντέλου!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους, ακροαστικά και λοίμωξη αναπνευστικού από Παρασκευή, αλλά ηθικόν ακμαιότατον! Χθες και σήμερα είμαι πολύ καλύτερα, μέχρι το Σουκού θα έχω γιάνει :D

Πες του [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] να έρθει να σου κόψει καμιά βεντούζα, είναι ελαφροχέρης λένε. :P

Link to comment
Share on other sites

φίλε έφαγα πριν μέρες τοπικό αγουρέλαιο, πράσινο πράσινο, που είχε βγει μόλις μερικές ώρες από το ελαιουργείο.... δεν υπήρχε καλύτερο πράγμα!

Κατάταλλα περαστικά, και μπράβο για την νέα δουλειά του μοντέλου!

Θενξ Πάνο. Δεν ήξερα ότι με έβγαζε photo ρε.

Φοβερό το αγγουρόλαδο ναι, ειδικά με την τσικουδιά πάει απίστευτα. Ορίστε και φωτογραφία από το ελαιουργείο :hehe: Όπως βλέπεις πάνω δεξιά αναλαμβάνουν κλάδεμα σε ελιές/πορτοκαλιές, μάζεμα και κέντρισμα. Άμα ενδιαφέρεσαι να μου πεις να σου δώσω το τηλέφωνο :hehe:

Πες του [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] να έρθει να σου κόψει καμιά βεντούζα, είναι ελαφροχέρης λένε. :P

Να μου λείπει, μου φτάνει η ψυχολογική του υποστήριξη :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θενξ Πάνο. Δεν ήξερα ότι με έβγαζε photo ρε.

Φοβερό το αγγουρόλαδο ναι, ειδικά με την τσικουδιά πάει απίστευτα. Ορίστε και φωτογραφία από το ελαιουργείο :hehe: Όπως βλέπεις πάνω δεξιά αναλαμβάνουν κλάδεμα σε ελιές/πορτοκαλιές, μάζεμα και κέντρισμα. Άμα ενδιαφέρεσαι να μου πεις να σου δώσω το τηλέφωνο :hehe:

Να μου λείπει, μου φτάνει η ψυχολογική του υποστήριξη :hehe:

έχω και δικές μου ελιές ρε αλλά φέτος εγώ προσωπικά δεν θα πάω γιατί @δουλεύω@

Link to comment
Share on other sites

εργασια (λεμε τωρα) και χαρα :hehe:

Πόση ώρα σου παίρνει να τα κάνεις render αυτά ρει; :o Ρωτάω γιατί πέρσι που είχα φτιάξει τούτο 'δω, σε Q8400 και 4GB DDR2 του πήρε 20 λεπτά να γίνει render :hehe:

461-albums94-picture16308.png

Link to comment
Share on other sites

το 1ο είναι απλά ss

το 2ο είναι ένα ελαφρύ render

το 3ο πήρε κανένα 15λεπτο

το τελευταίο χαλαρά ενα μισάωρο :hehe:

cpu@3400

που να γκαζώσω και το cpu στα 3700++ με 1,47v :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ρε νέε στρατό δεν έχεις πάει ; :P να πιάσεις το βαθύτερο νόημα της χωσέ ; :indecisiveness:

Πήγα, και νωρίτερα απ' ότι έπρεπε. Χωσέ Αρμάντο Φερέϊρα θυμάμαι, αν και δεν μου τυχε ποτέ. :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πήγα, και νωρίτερα απ' ότι έπρεπε. Χωσέ Αρμάντο Φερέϊρα θυμάμαι, αν και δεν μου τυχε ποτέ. :hehe: :hehe:

Έστειλα PM στον [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] να αναλάβει το θέμα σου. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now