esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Χελόου εβριμπάντι!

Γιωργάκη.......περαστικά βρε...εγω δεν εχω πάει για ελιές ακόμα. :coffeetime:

Να 'σαι καλά George. Έχουμε κι εμείς μερικές ακόμα, αλλά μαζεύονται τέλη Δεκέμβρη - αρχές Ιανουαρίου εκείνες, αργούν :D

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί Audi R8 στην Ελευσίνα...

Το έχει ο γιός του εκπαιδευτή μου στην οδήγηση...

Αριθμός κυκλοφορίας ???-4444

Πόσα βγάζουν οι σχολές οδήγησης για να μπορεί να αγοράσει R8 ;

(το ξέρω ότι το αγόρασε και δεν είναι leasing ή κάτι παρόμοιο)

Link to comment
Share on other sites

Τη πας βόλτα με τ' αμάξι να πάρει αέρα; :hehe:

Καλημέρα boyz n girlz!

:hehe:

kinki boy venisk με τα leather σου !!!! :hehe: μεγιες μεγιες το καρτονι !!!! καλημερες!!!

:hehe: Ευχαριστώ φίλε!!

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί Audi R8 στην Ελευσίνα...

Το έχει ο γιός του εκπαιδευτή μου στην οδήγηση...

Αριθμός κυκλοφορίας ???-4444

Πόσα βγάζουν οι σχολές οδήγησης για να μπορεί να αγοράσει R8 ;

(το ξέρω ότι το αγόρασε και δεν είναι leasing ή κάτι παρόμοιο)

Αρκετά για να πάρει Audi R8 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί Audi R8 στην Ελευσίνα...

Το έχει ο γιός του εκπαιδευτή μου στην οδήγηση...

Αριθμός κυκλοφορίας ???-4444

Πόσα βγάζουν οι σχολές οδήγησης για να μπορεί να αγοράσει R8 ;

(το ξέρω ότι το αγόρασε και δεν είναι leasing ή κάτι παρόμοιο)

Εδώ παίρνεις Cayenne με 15Κ, στο R8 θα κολώσουμε; Β , Γ χέρι και άγιος ο Θεός :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχει δοκιμάσει κανένας τα μονταρισμένα RST για να έχει Trim με Raid0 σε παλιότερα συστήματα? Διαβάζω 2-3 μέρες τώρα εδώ και εδώ για το tool αλλά δεν έχω καταλάβει 100% πως θα γίνει η διαδικασία γιατί το modded RST bios αν κατάλαβα καλά θα είναι κομμάτι του award Bios της μητρικής. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? Έχει κάνει κάποιος από εσάς ανάλογη διαδικασία? Μέχρι bios κάρτας γραφικών έχει φτάσει η χάρη μου, από εκεί και πέρα καπούτ! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω σπαστά εδώ και 2 βδομάδες καμιά καλή gpu να αρχίσω να λέω πως ολοκληρώνεται το pc σιγα-σιγα. Γιατί διάολε η nvidia δε βγάζει καμία με 512 memory bus σε τιμή r9 290 π.χ.; Διάολε ξανά..

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω σπαστά εδώ και 2 βδομάδες καμιά καλή gpu να αρχίσω να λέω πως ολοκληρώνεται το pc σιγα-σιγα. Γιατί διάολε η nvidia δε βγάζει καμία με 512 memory bus σε τιμή r9 290 π.χ.; Διάολε ξανά..

Γιατί τι μπορείς να codάρεις τόσο κοντά στο hw που να σε νοιάζει το εύρος του διαύλου;

Παίδες έχει δοκιμάσει κανένας τα μονταρισμένα RST για να έχει Trim με Raid0 σε παλιότερα συστήματα? Διαβάζω 2-3 μέρες τώρα εδώ και εδώ για το tool αλλά δεν έχω καταλάβει 100% πως θα γίνει η διαδικασία γιατί το modded RST bios αν κατάλαβα καλά θα είναι κομμάτι του award Bios της μητρικής. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? Έχει κάνει κάποιος από εσάς ανάλογη διαδικασία? Μέχρι bios κάρτας γραφικών έχει φτάσει η χάρη μου, από εκεί και πέρα καπούτ! :hehe:

Πρέπει να αλάξεις την orom του controller σου, ένα πακετάκι είναι που πρέπει να προσθέσεις στο bin τους bios σου. Ή το βρίσκεις έτοιμο εδώ.

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τι μπορείς να codάρεις τόσο κοντά στο hw που να σε νοιάζει το εύρος του διαύλου;

Ακόμα τίποτα, αλλά μου αρέσει να έχω όσο το δυνατόν περισσότερες δυνατότητες σε ό,τι αγοράζω. Βλέπω πάντως να κλειδώνει η gtx970 εκτός και αν προκύψει κάτι καλύτερο τελευταία στιγμή.

Edit. I screwed. Διαγραφή του από πάνω please.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα για εδώ. Τώρα ξύπνησα. Ποιος κάνει δουλειές τώρα; Σκούπισμα, πλυντήριο...

Κατακαημένε Σόφο τι σου 'μελε να πάθεις... Καλημέρες!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now