esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Το θέμα με την Google γίνεται τρομακτικό.. Ανοίγεις Google Now και ξέρουν ήδη που ζεις κ που δουλεύεις χωρίς να έχεις πει τπτ. Σήμερα επαιζα με το calendar στκ κινητό και ήξερε ποτέ πετάω για Αθήνα κ μου το ειχε μαρκαρισμενο μπλε μη μου ξεφύγει.

Χρήσιμα και βολικά όλα αυτά αλλά τρομακτικά..

Link to comment
Share on other sites

^ Το καλύτερο είναι το amazon σε αυτά :hehe:

Αγοράζεις εκτυπωτή, σου διαφημίζει μετά από λίγο (τύπου-στην-τύχη) toner.

Αγοράζεις μπουζί, σου διαφημίζει μπουζοκαλώδια.

Σήμερα μου διαφήμιζε βιταμίνες στο άσχετο, και ενώ νιώθω μια χαρά, ανησυχώ μήπως και ξέρουν κάτι παραπάνω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου διαφήμιζε βιταμίνες στο άσχετο, και ενώ νιώθω μια χαρά, ανησυχώ μήπως και ξέρουν κάτι παραπάνω :hehe:

Αμάν, να το κοιτάξεις Τασάρα :hehe:

Καλημέρες, έκλεισα το ξυπνητήρι των 05:30, έκλεισα των 05:33, των 05:35, ε στο 05:38 σηκώθηκα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αμάν, να το κοιτάξεις Τασάρα :hehe:

Καλημέρες, έκλεισα το ξυπνητήρι των 05:30, έκλεισα των 05:33, των 05:35, ε στο 05:38 σηκώθηκα :hehe:

που πας τετοια ωρα?

καλημερα κιολα.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με την Google γίνεται τρομακτικό.. Ανοίγεις Google Now και ξέρουν ήδη που ζεις κ που δουλεύεις χωρίς να έχεις πει τπτ. Σήμερα επαιζα με το calendar στκ κινητό και ήξερε ποτέ πετάω για Αθήνα κ μου το ειχε μαρκαρισμενο μπλε μη μου ξεφύγει.

Χρήσιμα και βολικά όλα αυτά αλλά τρομακτικά..

Ετυχε και πηγα Κατερινη πριν λιγες ημερες. Παρκαρω και φευγω...

Παω να κοιτα ξω κατι μετα απο καποια ωρα και ηξερε που παρκαρα... yo? Tι εγινε?

Link to comment
Share on other sites

Πιο νωρις? 3 ωρες πιο νωρις?

Πάει από νωρίς να πιάσει θέση δίπλα στα γκομενάκια , τι νομίζεις, όλα μελετημένα είναι. :shades:

Καλά ξεκινήσαμε σήμερα. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

@sofos1990 όλα καλά με το θέμα μας ή τίποτα καλά?

Έλα skype να σου κάνω μαθήματα ψυχολογίας :P

Τίποτα ρει, το χώνεψα πλέον. Πάμε για άλλα. Όλα καλά!!!

Τώρα σε όποια μου μιλάει στο γραφείο απλά χαμογελάω σαν βλαμμένο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

^ Το καλύτερο είναι το amazon σε αυτά :hehe:

Αγοράζεις εκτυπωτή, σου διαφημίζει μετά από λίγο (τύπου-στην-τύχη) toner.

Αγοράζεις μπουζί, σου διαφημίζει μπουζοκαλώδια.

Αυτό το καταλαβαίνω.. Tracking cookies κλπ όμορφα πράγματα . Αλλά πληροφορίες που δεν έχεις μοιραστεί με κάποιο τρόπο, πώς τις συλλέγει / αναλύει κ τις παρουσιάζει ως σωστές; πχ καιχτο παρκάρισμα του rage. Εκεί δεν ήταν προϊόν μιας μακροχρόνιας "παρακολούθησης" όπου ας πούμε θα μπορούσαν να καταλήξουν οτι η Α είναι η διεύθυνση οικίας κ η Β η διεύθυνση εργασίας. Η πχ το σκαλωμα που έφαγα με το εισιτήριο..

Πρέπει να είναι συνδυασμός maps (εξακριβωση οδου με κατοικίες/γραφεία /παρκινγκ) Gmail (επιβεβαίωση κρατησης πτησης) και ένας θεος ξέρει τι άλλο..

Link to comment
Share on other sites

Εχω τρελλαθηκα παντως με το parking...

Ακομη και σε ενα Ηοτελ εκει στο καστρο του πλαταμωνα.... πως διαολο ξερει οτι παω εκει... Επειδη παρκαρω απεξω? Θα μας τρελλανει τελειως δλδ!

Link to comment
Share on other sites

Ξύπνησα πιο νωρίς κάνω μια προετοιμασία για το σεμινάριο, 08:30 το πρωί ρε φίλε :P

Τι σεμινάριο? Για το ανθότυρο που έχετε στην Κρήτη?

[video=youtube;io84tEXNM2Q]

Τίποτα ρει, το χώνεψα πλέον. Πάμε για άλλα. Όλα καλά!!!

Τώρα σε όποια μου μιλάει στο γραφείο απλά χαμογελάω σαν βλαμμένο :hehe:

Καλή χώνεψη. Καλά το έκανες.

Καλά, όχι ότι χρειάζεται να καταβάλεις ιδιαίτερη προσπάθεια να χαμογελάς σαν βλαμμένο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] Να σου πω ρε... προσπαθώ να ανεβάσω στο box ένα jpeg 900*3000 και φυσικά με πακετώνει.. :D Παίζει να κάνεις κανα κουμάντο να ανέβει? :P

Link to comment
Share on other sites

Πιο νωρις? 3 ωρες πιο νωρις?

Δεν σου είχα πει ότι είχα να κάνω παρουσίαση σήμερα; :hehe: Ήμουν αγχωμένος και σηκώθηκα από νωρίς να προετοιμαστώ α.

Τι σεμινάριο?

Συλλογή Διαχείριση και Ανάλυση Ποιοτικών και Ποσοτικών Δεδομένων. Έχει να κάνει με δημοσκοπήσεις, έρευνα αγοράς, ερωτηματολόγια κτλ.

Για το θέμα μυζήθρας ανθότυρου έχω ξεκαθαρίσει την θέση μου πολλάκις :hehe:

Yo re! Όλοι καλά? :D

Όλα καλά Τζον, εσύ; :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου είχα πει ότι είχα να κάνω παρουσίαση σήμερα; :hehe: Ήμουν αγχωμένος και σηκώθηκα από νωρίς να προετοιμαστώ α.

Τα γκομενάκια καλά ήταν τελικά; :shades:

----------------------------------------

Αν έχει κανείς σε .mp3 .acc κ.τ.λ σε καλή ποιότητα, το CD του ραψωδού φιλόλογου το πρώτο "Σε μία τόση δα στιγμή (2007)" ας μου πει.

:)

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now