esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σε ελεύθερη μετάφραση Σπύρο πρέπει να έχεις ένα φάκελο μόνιμα σε μια θέση με το ίδιο όνομα και γράμμα σκληρού ώστε να το αναγνωρίζει το itunes :)

Είναι κ ηλίθιοι και πανηλίθιοι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση πριν φυγω για να εχω τροφη για σκεψη.

Γιατι ενω ανεβασω τις μνημες και κραταω σχεδον ιδια τα τιμινγς εχω χειροτερα σκορ απο πριν ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες και εδώ υπάρχει ένας διαγωνισμός.. https://www.gamingtribe.com/giveaway/domination/STORM1978

το λίνκ είναι μέσω του προφίλ μου αλλά αν το χρησιμοποιήσετε και κερδίσετε τότε θα κερδίσω και εγώ το ίδιο ακριβώς σύστημα.

Το ίδιο ισχύει και αν το κάνετε και εσείς και κερδίσει κάποιος άλλος που χρησιμοποίησε το λίνκ σας, θα κερδίσετε και εσείς!

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν παρω μερος κανοντας κλικ απο εδω , θα κερδισω και εγω και εσυ; (λεμε τωρα ) Ευχησου μου καλη τυχη :whoohoo: Με account στο gamingtribe παιρνω μερος απλα; Ειχα παρει και παλιοτερα σε αλλο site, και εφαγα απειρο σπαμ στη συνεχεια. Με 50Κ ατομα ηδη στο διαγωνισμο , εχουμε τρομερες πιθανοτητες παντως :P

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε. Αν κάνεις account στο gamingtribe και δώσεις το λινκ σου και μπει άλλος μέσω αυτού θα γίνει αυτό που είπα αν κερδίσει. Αλλιώς έχεις μια συμμετοχή μονάχα με το account. Απλά είναι το μεγαλύτερο gaming network society που υπάρχει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι χαρμα οφθαλμων η Σοραγια Μοντενεγκρο; Σου ερχεται και εσενα το "ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ; ΦΙΛΑΣ ΤΗΝ ΑΝΑΠΗΡΗ; " στο μυαλο;

Θα αλλαξω καποια στιγμη το μονο σιγουρο :D (αστην λιγο ακομη να βρισκεται εκει)

Ναι βρε. Αν κάνεις account στο gamingtribe και δώσεις το λινκ σου και μπει άλλος μέσω αυτού θα γίνει αυτό που είπα αν κερδίσει. Αλλιώς έχεις μια συμμετοχή μονάχα με το account. Απλά είναι το μεγαλύτερο gaming network society που υπάρχει.

Θα το κανω , σιγα τα αυγα, ετσι κ αλλιως , δε θα κερδισω :hehe:

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση πριν φυγω για να εχω τροφη για σκεψη.

Γιατι ενω ανεβασω τις μνημες και κραταω σχεδον ιδια τα τιμινγς εχω χειροτερα σκορ απο πριν ?

Είναι ανάλογα με το benchmark. Cinebench ας πούμε θέλει ψηλά το cpu και τη ram ψηλά ενώ σε μερικά 3dmark's δίνεις προτεραιότητα στα σφιχτά timings πρώτα παρά mhz τους.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έπεσε ο σέρβερ σήμερα?

Προφανώς...

Άμα βλέπεις πρωί πρωί [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] & [MENTION=1118]venisk[/MENTION] στο server, που να πάει καλά η μέρα...; :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now