esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Guys αυτό πως σας φαίνεται??? Οι ατομ λένε τίποτα απο εξοικονόμηση ενέργειας η θα στραγγίζουν την μπαταρία? :hmmm:

Λοιπον εχω το ιδιο. η μπαταρια ειναι οτι χειροτερο εχω δει. εμενα 2ωρες σερι gaming τελειωνει και πολυ λεω. ζεστενεται υπερβολικα πολυ πολυ σε σημειο να ειναι σπαστικο να το κρατας και ενω εχει δυο δυνατα ηχεια μπροστα ο ηχος δεν εχει καλη ποιοτητα. και εχει κολισει στην 4.4. το μονο καλο ειναι οτι ειναι πολυ δυνατο απο cpu για τα λεφτα του plus fhd. και ποιοητα πλαστικο που τριζει. επρεπε να ειχα παρει nexus7 2ng gen και το μετανιωνω τωρα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ man για το Info! λογικά ζεσταίνεται και στεγνώνει την μπαταρία λόγω atom!!! :hehe: άρε καψερή Intel που θες και SOC!!! :hehe:

Nexus δεν με βλέπω να ξαναπαίρνω, μακρυά και αγαπημένοι που λένε, δες μόνο ανα το internet πόσα προβλήματα έχουν οι συσκευές(και το 2ng gen) που κολλάνε στο google logo! το πάθαινε και μένα συχνά το 1st gen.

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πάω πολλά χρόνια αλλά όλα αυτά τα νησάκια εκτός της Μήλου είναι υπέροχα :) Είμαι λιγάκι επηρεασμένος από τα Επτάνησα οπότε δεν τα πάω πολύ καλά με τα ξερονήσια :hehe:

Link to comment
Share on other sites

και ηρθε η μεγαλη μερα μετα απο τοσο καιρο στο γραφειο τους καταφερα οτι δεν γινεται δουλεια με 1gb ram και εβαλα ακομα 1 σημερα :P

Παναγία μου, σε εμάς με το ζόρι την παλεύουν με 2GB και τους έχω κάνει πολλές αναβαθμίσεις στα 4GB!

Link to comment
Share on other sites

Παναγία μου, σε εμάς με το ζόρι την παλεύουν με 2GB και τους έχω κάνει πολλές αναβαθμίσεις στα 4GB!

windows xp εχουνε εδω για να δουλευουν ολα τα προγραμματα αρα δεν ειμαστε για παραπανω καλα ειναι κ τοσο :)

Link to comment
Share on other sites

Πες τωρα οτι ειναι μαπα τα cpu να χαρουνε οι @antonis & @venisk :hehe:

Μάλλον μας μπερδεύεις με άλλους, και εγώ και ο [MENTION=408]antonis[/MENTION] θέλουμε τα καινούρια cpu της intel να πηγαίνουν τάπα :) μπλε μέχρι το κόκκαλο :hehe:

Η πιο όμορφη z170 μέχρι τώρα μου φαίνεται ότι είναι η msi!!

Link to comment
Share on other sites

εμείς που έχουμε Laferrari δεν μας απασχολεί τη κάνει η 488 και γενικά οτιδήποτε δεν είναι Hypercar :hehe:

με 20 pci lanes δεν βλέπω τον λόγο να κάνεις raid .

Edited by antonis
Link to comment
Share on other sites

Ρε τα tablets estar και mls??? Λένε τίποτα? πήγα mediamarkt να δω απο κοντα μερικά αλλά ξενέρωσα, μου είχαν 50 ταμπλέτες απλές wifi και 5-6 κομμάτια μόνο με 3g εκ των οποίων τα 4 ήταν estar και mls!!! wtf?

Είδα και το lenovo s8-50 δεν μου γέμισε πολύ το μάτι απο ποιότητα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now