esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Χαίρετε.. :D...

Λοιπόν, κατάφερα και έχασα τα κουτιά και τη απόδειξη :cower: από τα cpu/mb/ram που έχω, αν θέλω να τα πουλήσω π.χ. τώρα, πόσο πιο κάτω πρέπει να τα βάλω. Λέμε τώρα, τίποτα δεν είναι αποφασισμένο. :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

Το CPU μπορείς να το κάνεις RMA και χωρίς απόδειξη. Φαντάζομαι κάτι παρόμοιο ισχύει και για τις RAM εάν έχουν lifetime. Τώρα Mobo νομίζω αδύνατο. Δεν πας στο κατάστημα που τα πήρες να ζητήσεις νέο αντίγραφο; :) Ειδικά εάν είχαν βγει σε κάποιο όνομα όπως γίνεται συνήθως θα ναι ευκολάκι! :P

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεεες!

Με βασανίζουν τα μεγάλα ερωτήματα της ζωής latetly:

Αυτό που είναι σαν χρυσό αυτοκόλλητο/tattoo και το έχουν οι μισές κοπέλες στις παραλίες φέτος, είναι νέα μόδα ή εγώ είμαι passé και δεν το είχα δει; :hehe:

Ναι φετινή μόδα είναι :P

Link to comment
Share on other sites

το αεπ υπολογιζες? :hehe:

Μπα, κάτι τέτοιο... :P

Αλλά δεν ξέρω καλά matlab οπότε μέχρι να καταφέρω να κάνω import τους πίνακες σωστά πήρε 2,5 ώρες... :beaten:

Τουλάχιστον μετά, οι βασικές καμπύλες βγαίνουν εύκολα..:coffeetime:

4651-albums301-picture51068.png

Link to comment
Share on other sites

Σημερα στις 5 παρουσιαση του νεου ΝΟΤΕ. Αντε να δουμε...

Δεν περιμένουμε απολύτως τίποτα..τι να μας πουν για το ελατήριο που βγάζει το πενάκι έξω? Αλλά στο τέλος θα το πάρουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω αν οι φήμες μέχρι τώρα είναι αληθινές. Τι περιμένω από το τηλέφωνο;

Καλύτερη αυτονομία, καλύτερη απόκριση (να γίνεται remove όλο το bloatware), καλύτερη κάμερα (τουλάχιστον 20Mpixel), περισσότερη μνήμη, πιο γρήγορο επεξεργαστή,

και 128αρι μοντέλο. Το πενάκι δεν με καίει και τόσο.

Όλα με καίνε αλλά σαν το software δεν έχει. Το Note 4 αποδείχτηκε τραγικό τον τελευταίο καιρό και το έχω με official Νορβηγική ROM.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω αν οι φήμες μέχρι τώρα είναι αληθινές. Τι περιμένω από το τηλέφωνο;

Καλύτερη αυτονομία, καλύτερη απόκριση (να γίνεται remove όλο το bloatware), καλύτερη κάμερα (τουλάχιστον 20Mpixel), περισσότερη μνήμη, πιο γρήγορο επεξεργαστή,

και 128αρι μοντέλο. Το πενάκι δεν με καίει και τόσο.

Όλα με καίνε αλλά σαν το software δεν έχει. Το Note 4 αποδείχτηκε τραγικό τον τελευταίο καιρό και το έχω με official Νορβηγική ROM.

Οτι νανε και το 5 τελικα. εδω διαβαζω δεν εχουν σχεδια ακομα για Ευρωπη. Καλα Χριστουγεννα δηλαδη. Edge + τι να πω αστειο και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now