esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εδώ κάνουμε χειρότερα..... μαρούσι - κατεχάκη/μεσογείων 2 ώρες) ,απλά δεν προλαβαίνω να βλέπω ελληνικές σειρές

Βαλε καμμια 15αρα στο αμαξι να συνδιασεις σειρες με κινηση. :D...

Link to comment
Share on other sites

...η τιμή της Classified πιστεύω ειναι ρεκόρ για desktop use mobo :lol

...πάντως ρε παλικάρια απορώ πως την παλευετε, οδηγώ αυτοκίνητο στην Αθήνα από το 1995 και κάπου κατά το 2001 απλά το παράτησα στο γκαράζ γιατι ειναι παράνοια η φάση, όποτε χρειάζεται να το πάρω απλά το μετανιώνω και δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ!!

Πιστεύω πλέον οτι το αμάξι εντός της Αθήνας είναι θέμα γοήτρου/βαρεμάρας και όχι λύση μετακίνησης.

....scooter rulezzzzz :D

Link to comment
Share on other sites

...η τιμή της Classified πιστεύω ειναι ρεκόρ για desktop use mobo :lol

...πάντως ρε παλικάρια απορώ πως την παλευετε, οδηγώ αυτοκίνητο στην Αθήνα από το 1995 και κάπου κατά το 2001 απλά το παράτησα στο γκαράζ γιατι ειναι παράνοια η φάση, όποτε χρειάζεται να το πάρω απλά το μετανιώνω και δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ!!

Πιστεύω πλέον οτι το αμάξι εντός της Αθήνας είναι θέμα γοήτρου/βαρεμάρας και όχι λύση μετακίνησης.

....scooter rulezzzzz :D

Ξερεις ποσα λιτρα βενζινας θελει το XR μου για να με παει κ να με γυρισει ? :$..

Τα scooter και τα monkey ειναι τα μοναδικα 2τροχα που δεν καβαλαω :hehe:

+ το οτι ειδα της προαλλες πως ενα παιδι γινεται σαλτσα στην εθνικη απο εναν μλκα που δεν κοιταξε στον καθρεφτη πριν αλλαξει λωριδα :que:...

Link to comment
Share on other sites

@ opoloos:Στο avatar σου έχεις cocatil; Mιλάει;

Τον τελευταίο καιρό που έχω αρχίσει και οδηγώ και εγώ πλέον, έχω δει ότι τα μηχανάκια είναι πολύ επικίνδυνα.Για να ακριβολογώ τα κάνουν επικίνδυνα οι οδηγοί τους που πάνε και χώνονται ανάμεσα στα αυτοκίνητα, ήθελα να ΄ξερα δεν φοβούνται για την σωματική τους ακεραιότητα;

Link to comment
Share on other sites

To 80% αυτών που έχουν μηχανάκια, όχι μηχανές μεγάλου κυβισμού, το κάνουν ακατάπαυστα...

Θες να στρίψεις δεξια έχεις βγάλει flash σχεδόν από το προηγούμενο στενό και μόλις πας να στρίψεις βλέπεις στο καθέεπτη σου το μηχανάκι να πάει να σε περάσει από δεξιά....Μα τι να του πεις εκείνη την ώρα, συμπεριφέρεται σαν να μην νοιάζεται για τον ευαυτό του, γιατί αν τυχόν γίνει καμιά σύγκρουση αυτός θα χτυπήσει και όχι αυτός με το αυτοκίνητο...

Link to comment
Share on other sites

...η τιμή της Classified πιστεύω ειναι ρεκόρ για desktop use mobo :lol

...πάντως ρε παλικάρια απορώ πως την παλευετε, οδηγώ αυτοκίνητο στην Αθήνα από το 1995 και κάπου κατά το 2001 απλά το παράτησα στο γκαράζ γιατι ειναι παράνοια η φάση, όποτε χρειάζεται να το πάρω απλά το μετανιώνω και δεν προλαβαίνω να κάνω τπτ!!

Πιστεύω πλέον οτι το αμάξι εντός της Αθήνας είναι θέμα γοήτρου/βαρεμάρας και όχι λύση μετακίνησης.

....scooter rulezzzzz :D

Με την πρώτη ευκαιρία(να μου κάτσουν φράγκα δλδ),πάω καρφωτός για δίπλωμα/scooter.

Link to comment
Share on other sites

sofos ναι μερικες φορες ετσι γινεται αλλα ειναι μονοδρομος για να μετακινηθεις γρηγορα.

Αν ειναι να περιμενουμε με της μηχανες πισω απο τα αυτοκινητα παμε χαμενοι.

Και στην εθνικη ειναι αγραφος κανονας οτι οι μηχανες περνανε δει3ια απο τα αμαξια που ειναι στην αριστερη λωριδα, αμα βγεις εθνικη καποια φορα και εισαι αριστερη λωριδα κατσε οσο πιο αριστερα μπορεις μην σου παρει κανεις τον καθρεφτη :hehe:

Εννωειται οτι φοβομαστε ρει, απλα και μερικοι οδηγοι αυτοκινητων ειναι πολυ μλκες,...

Αν δεν οδηγησεις μηχανη και οδηγας μονο αμαξι δεν ξερεις τι πρεπει να προσεχεις στα μηχανακια που κυκλοφορανε ;)

Ναι κοκατιλ ειναι, τους εχω δωσει επιδει δεν ειχα χροο να ασχοληθω :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά που σπουδάζουν Αθήνα μου είπαν ότι μηχανάκι + Αθήνα δεν είναι και ο πιο ασφαλής συνδυασμός πάντως ... Οδηγούν λέει σαν τρελοί όλοι, οπότε ένα μηχανάκι ανάμεσα στους ταυλόγκαζους (τ/κ το ίδιο κάνει :hehe:) είναι ό,τι χειρότερο ... :(

Link to comment
Share on other sites

Τι λέτε ρε ΚΑΜΜΕΝΟΙ με τις σειρές? Πότε προλαβαίνετε και τα βλέπετε όλα μαζί? Κάθομαι και βλέπω Battlestar Galactica που είναι 4 σεζόν μαζί με 3ωρες ταινίες και miniseries και ακόμα είμαι στην αρχή, έχοντας κόψει φυσικά το Lost και το 24, για να προλάβω αυτό.

wtfffff

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ένοχο το Piratebay...

This newsmessage is out everywhere from big newssites till local news everywhere in the world:

Just minutes ago the verdict in the case of The Pirate Bay Four was announced.

All four defendants were accused of ʽassisting in making copyright content availableʼ.

Peter Sunde: Guilty.

Fredrik Neij: Guilty.

Gottfrid Svartholm: Guilty.

Carl Lundström: Guilty.

The four receive 1 year in jail each and fines totaling $3,620,000.

You can read the full story here .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now