esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα!

Ρε εντάξει, τι να πει κανείς για τα ρομπότ της Μπάγερν! Τρέχουν όλο το 90λεπτο! Παίζανε με παίκτη λιγότερο, αλλά επειδή έχουν τόσες δυνάμεις μπορούν και αλληλοκαλύπτονται χωρίς να φαίνεται η απώλεια! Κοντρόλ και πάσες απλά σε άλλο επίπεδο! Το πεπρωμένον φυγείν αδύνατον, και τα 4 καλά ήταν.

Link to comment
Share on other sites

Ρόμπεν, Λεβαντόφσκι και Κόστα, προφύλαξαν τα "assets" τους πολύ γρήγορα. Βέβαια και τι αλλαγές μπήκαν...

Όπως λέει ένας φίλος, είναι cheat και πρέπει να τους κάνουν ban από το ποδόσφαιρο! Πέρα απ την πλάκα, οι διαφορά μεταξύ "μεγάλων" και μικρομεσαίων έχει ανοίξει πάρα πολύ τα τελευταία χρόνια, όντως σε τρομακτικά επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Ε μα δεν πρέπει κιόλας? Εννοώ από που κ ως που να μπορεί τέτοιου επιπέδου ομάδα να μπορεί να παίξει στα ίσια τέτοια θηρία? Η ρεαλ πρέπει να διώξει άμεσα το μπενιτεθ προσβάλει το σύλλογο!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλοι μου ΒαζελοΑΕΚτηδοΠΑΟΚια που κράζετε και ας μην έχετε στον ήλιο μοίρα!

Πάλι καλά που παίζει ο Θρύλος στο CL και έχετε κάτι να ασχολείστε γιατι με τις ομάδες

σας ούτε λόγος...:hehe:

Την αγάπη μου!

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τα παραθύρια μου δεν μου βγάζουν το μεγάλο update. Πώς τσεκάρω τι και πώς;;

Ούτε εμένα τόσες ημέρες. Εκτός αν το πέρασε σε άκυρη φάση χωρίς να το καταλάβω :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρεςςςς

Δοκίμασα Core i5 6400 2.7GHz επάνω σε μια ASUS με 16GB DDR3 1600 CL11 στα 1.48V. Ανοίγω multi μέχρι εκεί που φτάνει το Turbo Boost aka 3.3GHz για μεγαλύτερη άνεση, το ίδιο και το uncore. Αρκετά σβέλτο CPU αν και δε σου δίνονται πολλές επιλογές σε Η chipset. :P

Link to comment
Share on other sites

Η χρυσή τομή για μένα είναι Z chipset, καλή ψύξη και bclk oc μέχρι να σε κόψουν οι μνήμες. So far 366MHz :hehe:

Αυτό είναι η χρυσή τομή για αυτόν που στα πουλάει, γιατί βγάζει λεφτά. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now