esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς το είδατε ετούτο

[video=youtube;r2UqT6SZ7CU]https://www.youtube.com/watch?v=r2UqT6SZ7CU

Έχει προκαλέσει γενικά τρελά reactions (αρνητικά) και για να είμαι ειλικρινής δεν καταλαβαίνω το λόγο. Λίγο πολύ πατεντάρανε κάτι δικό τους και προσφέρουν και τη δυνατότητα σε όποιον θέλει να κάνει το ίδιο με αυτούς, να το κάνει και νόμιμα και με επαγγελματική υποστήριξη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς το είδατε ετούτο

[video=youtube;r2UqT6SZ7CU]https://www.youtube.com/watch?v=r2UqT6SZ7CU

Έχει προκαλέσει γενικά τρελά reactions (αρνητικά) και για να είμαι ειλικρινής δεν καταλαβαίνω το λόγο. Λίγο πολύ πατεντάρανε κάτι δικό τους και προσφέρουν και τη δυνατότητα σε όποιον θέλει να κάνει το ίδιο με αυτούς, να το κάνει και νόμιμα και με επαγγελματική υποστήριξη.

I'm trademarking trademarking, so I can sue fine bros.

δηλαδη μου λες οτι δε μπορω να ανεβασω στο youtube βιντεακια drift, γιατι τα εχει πατενταρει ο X ken block και θα μου κανει μηνυση γιατι του εκλεψα το """"""""φορματ"""""""""

:hehe::hehe::hehe: good luck

και μη μου πεις οχι για drift κατι πρωτοτυπο και τετοια, θα σου πω street pranks και αλλα χιλια """""""""φορματς""""""

απλα fail, και το βιντεο ολο σε κανει να φοβασαι για κατι που δεν ισχυει καν. Απλα θελουν να βγαλουν περισσοτερα λευτα χωρις να κανουν τιποτα, οπως ολοι.

το youtube license αλλα λεει ομως

Edited by Yoshi
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσοι από εσάς το είδατε ετούτο

[video=youtube;r2UqT6SZ7CU]https://www.youtube.com/watch?v=r2UqT6SZ7CU

Έχει προκαλέσει γενικά τρελά reactions (αρνητικά) και για να είμαι ειλικρινής δεν καταλαβαίνω το λόγο. Λίγο πολύ πατεντάρανε κάτι δικό τους και προσφέρουν και τη δυνατότητα σε όποιον θέλει να κάνει το ίδιο με αυτούς, να το κάνει και νόμιμα και με επαγγελματική υποστήριξη.

Καλημέρα!

Το βιντεο έχει αφαιρεθεί απο τον χρήστη!!

Αφού έπεσε κράξιμο από 1000 μεριές, ακυρώσανε τις βλακείες τους.

Fine Bros back down, rescind trademark claim on the word "react"

Επίσης οτι να ναι, θέλαν να κάνουν την λέξη react, trademark....

...which involved the real-life brothers filing a trademark claim on the word "react."
Link to comment
Share on other sites

Στα γρήγορα και χωρίς σοβαρή ανάλυση.

Δυστυχώς ή ευτυχώς, η αμερικάνικη νομοθεσία, τους το επιτρέπει. Δεν έχει να κάνει ποιός το βρήκε πρώτος, ή από πότε υφίσταται, αλλά ποιός κατέθεσε την πατέντα πρώτος και με σωστή περιγραφή. Αν ψάξετε το αρχείο με τις πατέντες, θα σα πιάσουν τα γέλια και τα κλάμματα μαζί.

Ένα παράδειγμα, που κατατέθηκε το 1977 και εγκρίθηκε. Τυπικά ο τύπος μπορεί να ζητάει χρήματα από όποιον το κάνει:

Patent US4022227 - Method of concealing partial baldness - Google Patents

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο καιρός είναι ότι να ναι, που είναι το φαινόμενο ελ νίνιο και ο χειρότερος χειμώνας των τελευταίων ετών? Εδώ σήμερα με φουτερ δεν την παλεύεις έξω για καφέ εγώ έβγαλα κοντομανικο. :P

Link to comment
Share on other sites

Καλα ο καιρός είναι ότι να ναι, που είναι το φαινόμενο ελ νίνιο και ο χειρότερος χειμώνας των τελευταίων ετών? Εδώ σήμερα με φουτερ δεν την παλεύεις έξω για καφέ εγώ έβγαλα κοντομανικο. :P

Ρε, κλείσε Prime95 και furmark... έχεις ανεβάσει τον μέσο όρο της θερμοκρασίας της Ελλάδας κατά 10 βαθμούς. Πες [MENTION=1118]venisk[/MENTION] :hehe: :hehe: jk εννοείται. :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now