esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] Νίκο ξέρεις αυτόν που έχει το GTR εδώ στα Χανιά; Εσύ είσαι μέσα ή απλά την πόσταρες από το net? :P

Ένας συμμαθητής του αδερφού μου το έχει πάρει, Παρασκευάς λέγεται. Έχει το φαρμακείο στο δρόμο του κωτσόβολου λίγο πιο πάνω ;)

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στο αμάξι είμαι, για ποιο λόγο να πάρω μια φώτο από το νετ ρε συ έχω και μένα αλλά δεν μ αρέσει να την βάλω εδώ! Δεν ξέρω ποιανού είναι αυτό στο φανοποιείο το βρήκα και μπήκα μέσα χωρίς να ρωτήσω άνθρωπο..

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόσφατα (πριν λίγη ώρα) είχα εμπειρία με εγκατάσταση νέου iPhone 6s για την αδερφή μου θα πω δυο πραγματάκια και δεν θα ασχοληθώ άλλο.

Ρε δεν πάτε στο διάολο λέω εγώ που σας αγοράζει και ο κόσμος χοντρομ@λ@κες. appleid, συνθηματικό εδώ, ο συγχρονισμός δεν πέτυχε, σφάλμα επικοινωνίας με το τηλέφωνο, η υπηρεσία για ενεργοποίηση του Apple ID δεν είναι διαθέσιμη και κουραφέξαλα.

Καραγκιόζηδες και άχρηστοι μαζί. Σόρρυ αλλά ούτε ζωγραφιστό ξανά iPhone, όχι να αγοράσω κιόλας.

Ξεφτυλισμένοι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει sim???

Γενικά είναι τραγική η apple με τα κόμπλεξ της γι αυτό και δεν έβγαλα ούτε 5 μήνες με το 6s ΟΜΩΣ δεν υπάρχει γρηγορότερο τηλέφωνο από αυτό, να λέμε αλήθειες!

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα νοκια 3310 σφεντονα δεν κολα πουθενα ειναι πιο γρηγορο και πιο φθηνο και κρατα και η μπαταρια 1 εβδομαδα mad-oooooooo

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες. Καλο το G900 τελικα. Δεν αξιζει τοσα λεφτα βεβαια αλλα για το HTPC ειναι μια χαρα.

Έχει κ αυτό τη μαγκιά με τη ροδελα διαβάζω.. (hyperfast scroll). Θέτει υποψηφιότητα!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από μερικές μέρες χρήσης έχω να πω πως το ποντίκι τα σπάει άσχημα. Επειδή είναι στο HTPC και δεν το χρησιμοποιώ σαν τρελός στη δική μου περίπτωση δεν έχω πρόβλημα ούτε με τις λίγες ώρες μπαταρία.

Αλλά και πάλι νομίζω πως τα λεφτά ήταν πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now