esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα!!!!!!!!!!!

Μετά από μερικές μέρες χρήσης έχω να πω πως το ποντίκι τα σπάει άσχημα. Επειδή είναι στο HTPC και δεν το χρησιμοποιώ σαν τρελός στη δική μου περίπτωση δεν έχω πρόβλημα ούτε με τις λίγες ώρες μπαταρία.

Αλλά και πάλι νομίζω πως τα λεφτά ήταν πολλά.

Είδα το review

, δεν μ αρέσει που είναι πιο ψηλά τα κουμπιά και λείπει και το thumbrest επίσης δεν έχει βαρίδια λόγο της μπαταρίας φυσικά!! Υπερβολή τα λεφτά που ζητάει όπως και να έχει όπως τα περισσότερα καλά πράγματα :)
Link to comment
Share on other sites

Το ποντίκι είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Ας πούμε εγώ έχω το CM Storm Recon που είναι ένα συμπαθητικό ποντίκι των ~35-40? (τότε τόσο έκανε), αλλά στο χέρι με βολεύει απίστευτα. Φίλος πήρε το Razer Mamba και δεν με τρέλανε καθόλου στο χέρι, ίσως επειδή έχω συνηθίσει τούτο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

[video=youtube;OBbSsr_5Blc]

Καλημέρα,

Δε ξέρω αν είδατε την εκπομπή, αλλά κάποια στιγμή η Δούκισσα έφυγε από την εκπομπή... Το παλικάρι είναι ότι να'ναι...

Link to comment
Share on other sites

Δεν φτάνει που το συγκεκριμένο σούργελο το βγάζουν στην τηλεόραση αλλά έχει και ένα σκασμό followers στα facebook και instagram...

Ρε μνημόνια μέχρι να σβήσει ο ήλιος λέμε...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχχα λιωνω!!! εγώ δεν έχω καταλάβει το κάνει επίτηδες για την τηλεόραση ή όντως έχει κάποιο πρόβλημα, γιατί δεν μου φαίνεται και πολύ καλά στα μυαλά του. :hehe:

Καλημέρα!

Sent from my Lenovo A7010a48

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!! Είπαν για καλό καιρό πάντως εγώ έτσι άκουσα. Μόνο κλασσικά τη Μ. Παρασκευή θα είναι κάπως αλλά για Κυριακή του Πάσχα είπαν και ζέστη.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now