esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μπράβο [MENTION=1118]venisk[/MENTION] αγόρι μου, προμόταρε Ήπειρο ναουμμμμμμμμμ

Τελικά δεν πέρασες από Πρέβεζα; Να δείτε που σπούδασε ο Spirossssssssssssssssssssssssssssss και τι επιστήμονες βγάζει το μέρος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όταν γύριζα ήθελε ακόμα 20χιλιόμετρα και δεν άντεχα άλλο!! Προτιμώ γενικά ότι έχει ιόνιο!!

Ακριβώς, εύγε παιδί μου! γι αυτο και γω πήγα 2η φορά λευκάδα την τελευταία 5ετία για διακοπές! :P

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς, εύγε παιδί μου! γι αυτο και γω πήγα 2η φορά λευκάδα την τελευταία 5ετία για διακοπές!

Έχω πάει 5 φορές Κεφαλονιά και 3 Ζάκυνθο και μια Κέρκυρα! Έχω περάσει πολλές φορές την Λευκάδα!! Αν μπορούσα θα πήγαινα κάθε χρόνο για πάντα!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες!

Μιας που λέτε για Ιόνιο, έχω πάει μόνο Ιθάκη που ήταν υπέροχα και φέτος θα πάω Ζάκυνθο (και μια βόλτα από τη μια για την οποία καυχιέται ο Metallic :P)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Ελένη!!! Καλημέρα!!!

Ζάκυνθο εκτός από το γνωρό ναυάγιο πήγαινε δες το κερί και τον λαγανά!!! Θα περάσεις παραπάνω απο τέλεια....:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, όχι ακόμα αλλά πλησιάζουν οι μέρες... 4 και σήμερα.

με σκοτωνεις...εγω φευγω 14/8 πρωι και μεχρι τοτε εχω 2 μερες που δεν δουλευω.........

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

με σκοτωνεις...εγω φευγω 14/8 πρωι και μεχρι τοτε εχω 2 μερες που δεν δουλευω.........

Κάνε υπομονή και θα περάσει, έφαγες το γάιδαρο θα κολλήσεις στην ουρά;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα Νοτια Κίνα και ανέβηκα Βόρεια, όταν έφτασα Βόρεια μου ειπαν από το γραφείο ότι πρέπει να πάω Γιβραλταρ. Από Β. Κινα πήγα Παρίσι, Μάλαγα και οδικώς στο Γιβραλταρ.

Ανεβηκα στο πλοιο και πήγα μέχρι το Φιουμιτσινο. Από εκεί, επέστρεψα Αθήνα για 6 ώρες και μετά Σύρο για δεξαμενισμό.... Μετά από 28 μέρες I am back bitches!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now