esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν έχει σημασία αν είναι ή δεν είναι optimized αν αλλάξει drivers ή αν το παιχνίδι ξαναγραφτεί από την αρχή, μέχρι το dx11 όλες οι διπλές κάρτες χρησιμοποιούν την μισή διαθέσιμη μνήμη. Δλδ και 2 680 να βάλει σε sli πάλι με 2gb vram θα παίζει.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το νέο CoD btw είδα έχει αρκετά ενδιαφέρον τρόπο που φορτώνει/κάνει compile τα textures. Από cold boot και έχοντας το Game στον SSD ξεκινάει σε 10 δευτερόλεπτα. 10 secs και είμαι in game btw!

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, stavros said:

Και αυτή τη ρημάδα την απάντηση έπρεπε να ανοίξει το hwbox.gr για να την πάρουμε.

Βασικα αν γκουγκλαρεις "gtx 690 vram usage" , θα παρεις αυτο ας πουμε σα result. Ειναι γνωστο οτι 2Χ GTX με 4GB vram για παραδειγμα, δεν ισοδυναμουν με 1 με 8GB. Τα 4 απο τη μια και τα 4 απο την αλλη θα χρησιμοποιει , αλλα οχι ως συνολο, μονο ξεχωριστα!

Edited by tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

Just now, E||hnas said:

1) Δεν μπορουμε να κανουμε edit 

2) Στην προηγουμενη ερωτηση βρηκα την απαντηση: παταμε πανω στα γραμματα του νεου logo

 

Εγω πριν πως εκανα Edit? Απλα θαρρω πως εχει χρονικο οριο τα 5 ή 10 λεπτα. Δε γνωριζω.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Loukas Kouvelis said:

Το νέο CoD btw είδα έχει αρκετά ενδιαφέρον τρόπο που φορτώνει/κάνει compile τα textures. Από cold boot και έχοντας το Game στον SSD ξεκινάει σε 10 δευτερόλεπτα. 10 secs και είμαι in game btw!

ολα τα παιχνιδια του 2005 φορτωνουν γρηγορα πλεον

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Ναι εγώ είχα μαραθώνιο μάσας με μουσακά και μοσχαρι με μακαρόνια στ κατσαρόλα......φάγαμε σαν να ήρθε το τέλος του κόσμου... :hehe:

:love_heart:Το site ναι μας έλειψες έσυ καθόλου!!! :love_heart:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sad weekend. Κατά κάποιο τρόπο μάλλον ο 5960Χ μου έχει φάει ένα φοβερό degrade σε κάποιο από τα στοιχεία του, που ακόμα και default πετάει μπλε οθόνες. Δεν μου έχει ξανασυμβεί, εικάζω πως φταίει αυτός αλλά όταν σε ένα σύστημα αλλάζεις τα πάντα εκτός από το CPU και το πρόβλημα παραμένει, δεν μένει άλλος "ύποπτος"...

 

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now