esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

On ‎25‎/‎6‎/‎2017 at 0:43 PM, HyperionX said:

Ας έχει καλά ο Θεός τη Daikin και τη toyotomi :hehe:

 

Προσθέτω και τη ΔΕΗ να μην έχουμε διακοπές ρεύματος :hehe:

 

21 minutes ago, MetallicGR said:

Καλημέρες! Λέω να παω σε wind για το σπίτι τώρα που έληξε το συμβόλαιο με τη χολ. Έχω πολλούς φίλους που πήγαν πρόσφατα και λένε καλά λόγια.

Από προσωπική μου εμπειρία η γραμμή και οι τιμές ήταν καλές. Όταν όμως χρειαζόμουν το service δεινοπαθούσα, 20' minimum αναμονή και από τον έναν στον άλλον. Για ΣΚ δε το συζητάμε... Δεν τους χρειάζεσαι πολλές φορές, αλλά αν βιάζεσαι τη στιγμή εκείνη, είναι θέμα.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα με ενα ωραιότατο power surge protection, και φυσικά μετα απο δυο τρεις φόρες που επανατοποθέτησα τα 24pin+8pin άλλαξα το CX430 με ενα αρχαίο thermaltake 400w και όλα λειτουργούν κανονικά........  με δουλεύουν τα PC και σήμερα δεν εχει και πολύ ζέστη.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vroom said:

Καλήμερα με ενα ωραιότατο power surge protection, και φυσικά μετα απο δυο τρεις φόρες που επανατοποθέτησα τα 24pin+8pin άλλαξα το CX430 με ενα αρχαίο thermaltake 400w και όλα λειτουργούν κανονικά........  με δουλεύουν τα PC και σήμερα δεν εχει και πολύ ζέστη.

καλα εισαι εμενα μεκαψε και μια καρτα γραφικων

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, X4K4 said:

καλα εισαι εμενα μεκαψε και μια καρτα γραφικων

Δεν εχω κάρτα γραφικών, αλλα υποτιθεμένη οτι είναι και corsair, built quality my @$$ και 430W για ενα pentium 4560, h110a/m.2 2x4GB RAM και εναν SSD και δυο μηχανικούς, 430W είναι πάνω απο αρκετά.

 

Τεσπα τι να κάνουμε συνεχίζουμε με thermaltake :P

 

@Dimitrios1971

Ας ειναι καλά το mining, τα εχει κάνει ολα ταναπου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, vroom said:

Δεν εχω κάρτα γραφικών, αλλα υποτιθεμένη οτι είναι και corsair, built quality my @$$ και 430W για ενα pentium 4560, h110a/m.2 2x4GB RAM και εναν SSD και δυο μηχανικούς, 430W είναι πάνω απο αρκετά.

 

Τεσπα τι να κάνουμε συνεχίζουμε με thermaltake :P

 

@Dimitrios1971

Ας ειναι καλά το mining, τα εχει κάνει ολα ταναπου.

 

κατι ρεβια που χαζευα νομιζω το τσονι το γκουρου πρεπει να ελεγε οτι ειχε μεσα μονο κιννεζικους πυκνωτες

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MetallicGR said:

Η αλήθεια είναι ότι είσαι ο δεύτερος που ακούω κακή εμπειρία με το συγκεκριμένο corsair.

σε διάστημα ενός έτους.

 

Καλημέρες!

Δεν ξέρω, αλλα τελευταία η Corsair εχει πέσει πάρα πολύ σε θέματα ποιότητας, να μην πω τίποτα για τα φανάκια που βάζει στης AIO, και με το παραμικρό ακούς το boeing 777 να απογειώνεται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now