esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σημερα το πρωι το htpc (ηταν ανοιχτο το βραδυ) και οταν πηγα να μπω βλεπω μαυρη θνη και Β2 τον κλεινω βαζω την μνημη σε ολες τις θεσεις τιποτα .Το κλεινω βγαζω το μπαταριο να κανω ρεσετ και μετα δεν ανοιγει καθολου οτε το φανακι δεν γυρναει για 1 δευτερο.... Μητρικη b85m-g43

  • Confused 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Παει πολυ καιρος.. αλλα αυτο μου θυμιζει τροφοδοτικο ή bios corrupted :)

 

ΥΓ. Αν ηταν bios τα ανεμιστηρια λογικα θα επρεπε να γυριζουν..

Edited by stealth
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, MetallicGR said:

Έχει μαζί η μητρική σου. Probes είναι και η σύνδεση είναι παρόμοια με 2pin fans που βλέπεις σε συστήματα oem ή λαπτοπ κλπ.

 

Καλημέρες!!

Eιχε;;;;:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο πολυαγαπημένο μου φορουμ

Inactive cause Β λυκείου baby

Jk

Καλή χρονιά σε όλους μανιτος, υγεία πάνω απόλα

Το διάβασμα μας πάει π1π@-κωλ@ αλλά ελπίζω να βρώ ξανά λίγο χρόνο να ξεθάψω το oc rig μήπως τρέξω τίποτα για πλάκα.

Missed y'all

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Σιγα που δεν ζει , αλλα και να πεθανε ζει στις καρδιες μας.

Ανάλυση: Ο Σοουκ ειναι αυτος που ενωσε τηλεπαθητικα Ρει και Καιλο ομως στο τελος της ταινιας μετα τον θανατο του εχουν παλι μια ενωση αρα ο κυριος Σ. ζει κι οπως ο λουκ προβαλε το σωμα του ετσι κι αυτος δεν βρησκοταν εκει οταν πεθανε

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ασχετο μηπως πρεπει να προστεθουν shorten link για τα τοπικς  εκτος αν υπαρχουν και δεν το βλεπω ....

γιατι με τα ελληνικα στο λινκ ειναι πιο μεγαλα και απο την εκθεση μου στις πανελληνιες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, tommybertsen said:

Εγώ πάλι, δεν έχω καταλάβει που χρησιμεύει ακριβώς :P 

 

νομίζω κρατάει την εφαρμογή στην μνήμη και δεν την κλείνει εκτός άμα το κάνεις χειροκίνητα. ή κάτι τέτοιο :P

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Lamogio said:

 

νομίζω κρατάει την εφαρμογή στην μνήμη και δεν την κλείνει εκτός άμα το κάνεις χειροκίνητα. ή κάτι τέτοιο :P

 

4 hours ago, MetallicGR said:

^. Επίσης όταν πατάς kill all το κλειδωμένο δε  το ακουμπάει. Είναι απλά ένας τρόπος να κρατήσεις τα hot apps σου συνέχεια ενεργά. :P

thanx guys. Το φαντάστηκα κι εγώ απλά δεν ήμουν σίγουρος :) Το δοκίμασα τώρα και όντως δεν τις πειράζει αν πατήσεις kill all.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now