esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Tη σιχάθηκα την Στατιστική, δεν ξανασχολούμαι καν. Σκ@τά καθηγητής, σκ@τά τρόπος διεξαγωγής του μαθήματος, τρέξιμο για έξτρα σημειώσεις μπας και το περάσω και σήμερα που συζητούσαμε για ένα ζήτημα με τα παιδιά στο πανεπιστήμιο ο καθένας είχε διαφορετική άποψη ... :( Δεν μπορείς δυστυχώς να βγάλεις άκρη :(

Aν ξανακούσω για διωνυμική μεταβλητή, διωνυμική κατανομή & λοξότητα, συναρτήσεις πυκνότητας και μέθοδος ροπών θα τα παίξω !!!!! :rant: Πάω να περπατήσω λίγο μπας και ηρεμήσω ...

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από πολύ καιρό και για να ξεχαστώ λιγάκι, είπα να παίξω λίγη dota ... :D Από ότι μου είπαν χρειάζεται το patch War3TFT_122a_English το οποίο και έχω - όλα μια χαρά μέχρι εδώ. Πατάω Battlenet και μου βγάζει τα εξής:

16647467.jpg

34736594.jpg

Κάνει restart αλλά μετά μου πετάει αυτό το μήνυμα ... :(

55062984.jpg

Τί ακριβώς συμβαίνει ? :que:... Πείτε μου γιατί στα games είμαι noob-ας τόσο καιρό που έχω να παίξω :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Τωρα χωρις πλακα παιδες...

Με αφορμη την pic που εδωσε ο Jc θα θεσω ενα ερωτημα:

Πιστευετε πως εχει πατησει αθρωπος στο φεγγαρι ??

Θελω αποψεις...

Υπάρχει μια σοβαρή πιθανότητα οι πρώτες-πρώτες αποστολές να ήταν όντως studiακές, για να προλάβουν στον αγώνα των εντυπώσεων τους Σοβιετικούς. Αλλά οι επόμενες έχουν σίγουρα γίνει, σχεδόν δε χωράει καμία αμφιβολία περί αυτού ;)

@George:

Το αυθεντικό στα κάνει αυτά? Αν ναι, reinstall, κατέβασε μόνος σου το patch και εγκατέστησέ το από τα Windows.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια σοβαρή πιθανότητα οι πρώτες-πρώτες αποστολές να ήταν όντως studiακές, για να προλάβουν στον αγώνα των εντυπώσεων τους Σοβιετικούς. Αλλά οι επόμενες έχουν σίγουρα γίνει, σχεδόν δε χωράει καμία αμφιβολία περί αυτού ;)

Εγω ειμαι 99% σιγουρος πως το '69 οι αμερικανοι δεν πατησαν στο φεγγαρι..

Τωρα απο τα λιγα που ξερω δεν εχω ακουσει τοσα χρονια να ''ξαναπηγε'' ανθρωπος εκει...(αν κανω λαθος διαφωτιστε με να μαθω)

@George re-install μαν..εμενα δεν μου το εχει κανει αυτο παντος :(

Link to comment
Share on other sites

Τωρα χωρις πλακα παιδες...

Με αφορμη την pic που εδωσε ο Jc θα θεσω ενα ερωτημα:

Πιστευετε πως εχει πατησει αθρωπος στο φεγγαρι ??

Θελω αποψεις...

oποιος εχει δει mythbusters θα σου απαντησει με σιγουρια πως πηγαν στο φεγγαρι οντως...χεχεχεχε....

Link to comment
Share on other sites

oποιος εχει δει mythbusters θα σου απαντησει με σιγουρια πως πηγαν στο φεγγαρι οντως...χεχεχεχε....

;P..

Ο JFK ειχε πει το 61, αυτη τη δεκαετια θα παμε στο φεγγαρι..... οποτε το 69 επρεπε να πανε (ή να ερχοταν το φεγγαρι στη γη)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now