esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Γαμάτο :D

Πάντως, πιστεύω ότι αν δεν υπήρχε ο Bruckheimmer δε θα έφτιαχνε τέτοια πράγματα ο Bay...

να χώνει τα φράγκα ε? σωστότοστ.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έφτιαξε ο Pieter ένα θέμα στο hwbot το οποίο αναμένεται να συζητηθεί πάρα πολύ μες στις επόμενες μέρες. Tί θα κάνουμε με τα εξής:

1) Διαλεγμένα κομμάτια

2) ES κομμάτια

σε σχέση με τα απλά retail που αγοράζει ο κοσμάκης.

http://www.hwbot.org/forum/showthread.php?t=3074

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μπα όχι.....να παίρνουν, έτσι και αλλιώς δεν είναι όλα καραδιαλεγμένα.....μόνο τα καραδιαλεγμένα να μην παίρνουν, αλλά δεν πρόκειται ποτέ να μάθουμε αν ένα cpu είναι handpicked ή όχι(για τα ES λέω πάντα)

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο για να μην τα γράφω ξανά (έκαψα το δάκτυλό μου στο μάτι της κουζίνας ...:suck: και αργώ λιγάκι να γράψω) δες τι post-αρα στο hwbot και πες μου. Τα ES νομίζω δεν θα έπρεπε να είναι εκτός, με κάποιες προϋποθέσεις όμως.

95929934.png

//EDIT: Σοφοκλή φαίνεται αν ένα ES είναι cherry-picked ή όχι. Υπήραν QX9770 ES που έκαναν 5.8GHz SuperPi 1M και υπήρχαν και QX9650 ES (και μάλιστα C0 stepping) που έκαναν 6GHz AquaMark3. :)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Επειδη δε μπορεις να ξερεις εαν ειναι η οχι handpicked το ES , γι'αυτο εχω αυτη την αποψη.

Ας αφησουμε το θεμα του οτι δεν εχει προσβαση ολος ο κοσμος σε ES .

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ακι ο Στέλιος εννοώ....Πως καταλαβαίνεις αν ένα ΕS κομμάτι είναι handpicked και αν όχι....ΟΚ κάποιος που θα το δει θα το ψιλισατεί.....αλλά ο άλλος δεν πρόκειται να σου πει ότι ήταν handpicked:D

Βtw Γιώργο κοίτα το Join Date σου στο bot.....Ιανουάριος του 1970 :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως ψηφιζω στελιο για ευρωεκλογες

Στέλιο ζεις εσύ μας οδηγείς.

Είσαι η ελπίδα μας .........(το άλλο δεν το λέω,είναι σοκιν :loveliness:..)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά από πολύ καιρό και για να ξεχαστώ λιγάκι, είπα να παίξω λίγη dota ... :D Από ότι μου είπαν χρειάζεται το patch War3TFT_122a_English το οποίο και έχω - όλα μια χαρά μέχρι εδώ. Πατάω Battlenet και μου βγάζει τα εξής:

16647467.jpg

34736594.jpg

Κάνει restart αλλά μετά μου πετάει αυτό το μήνυμα ... :(

55062984.jpg

Τί ακριβώς συμβαίνει ? :que:... Πείτε μου γιατί στα games είμαι noob-ας τόσο καιρό που έχω να παίξω :hehe:

ωπ τώρα το είδα αυτό... 90% δεν το έχεις installed αλλά copied και δε βρίσκει τα registry strings με το path για να κάνει το update... αν είναι αυτό κ δεν έχεις βρει ακόμα άκρη πες να σου στείλω το .reg που χρειάζεται να το κάνεις εσύ edit με το path σου...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ θα σου δώσω το paypall μου για να βάλεις τα λεφτά για το .reg που θα σου δώσει ο Voudas.

Όταν το βάλεις, στείλε πμ για να σε ξεσκίσω λίγο στην Dota :P

Link to comment
Share on other sites

Πάστελ.. είδα το Azerbaijan σε 720p.. :P..:P..:P..:P..

E ντάξ.Έχεις πέσει πολύ στα μάτια μου.

Αφού δεν ήταν τουλάχιστο 1080 καλύτερα να μην το έβλεπες :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now