esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρες,

Σήμερα ένας παλιόγερας μου έριξε μία με το αμάξι του στο δικό μου :(

grp και juni το πρόβλημα αυτό το έιδαμε και εμείς και περιμένουμε να φτιάξει πάλι. :T:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι, σε αυτό το μπουρδέλο που ζούμε, τι περιμένεις...; Να λες καλά που δεν έπαθες τίποτα...

Πηγαίνοντας Πελοπόννησο με τις μηχανές, παππούς 70+, αποφασίζει να κόψει κάθετα την εθνική (παλιά) για να πάει στο φούρνο να πάρει ψωμί... Φίλος με ένα 600, σκάει απάνω του κι έμεινε 20 ημέρες νοσοκομείο...

Το καλύτερο; Ο γέρος είχε ληγμένο δίπλωμα και παρόλο που ήταν ασφαλισμένο το αμάξι στο όνομά του (!!!!!!), η ασφάλεια δεν τον κάλυψε. 5 χρόνια μετά, ακόμα στα δικαστήρια είναι το παλικάρι και ψάχνει το δίκιο του... Ο δε γέρος, συνεχίζει να κυκλοφορεί ελεύθερος. Ήρθε στο δικαστήριο, οδηγώντας!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε εγώ το καλοκαίρι όλο σαλάτες τρώγω, δεν την παλεύω με τα junk food. Ντομάτα, αγγούρι, γλυστρίδα, πιπεριά, κρεμμύδι, λίγη μυζήθρα / φέτα και λίγο λαδάτσι :D Έχει 500 θερμίδες, αλλά τουλάχιστον είναι healthy food. :T:

Link to comment
Share on other sites

Drool biatches ! :hehe: Χανιώτικη μυζήθρα, ντομάτα, αγγούρι, πιπεριά, κρεμμύδι, λαδάτσι :D

Ρε αυτό δεν είναι μυζήθρα,μαλακός ανθότυρος είναι !

Όλα εσείς εκεί μυζήθρα τα λέτε?

Μου θυμίζει η φάση Αθήνα- σαλόνικα για τη μπουγάτσα! ;P..

Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτό δεν είναι μυζήθρα,μαλακός ανθότυρος είναι !

Όλα εσείς εκεί μυζήθρα τα λέτε?

Nope :D

Μυζήθρα είναι. Άλλο ο ανθότυρος, άλλο η φέτα, άλλη η γραβιέρα, άλλο το milner και άλλη η μυζήθρα :D

Κάτσε να βγάλω photo :D

Link to comment
Share on other sites

dellman: ε πεινουσα και το ειδα σαν Μ :P btw με τοσο καυτερο δεν εχεις κανενα προβλημα?(ματια,πωπος)

μονο που το διαβασα νταλακιασα 2 λιτρα νερο.

Link to comment
Share on other sites

Ergo μην μου φύγεις. Τώρα ανεβάζω video στο youtube. Άμα είναι να πεταχτώ να πάρω και ανθότυρο, έχω ακόμα 20? :hehe:

//EDIT: Μην νομίζεις. Και μπριτζολάκια τρώω και παϊδάκια τρώγω και παιδάκια μην σου πω :hehe:

Απλά το καλοκαίρι σίγουρα κάθε μέρα τρώγω μια τέτοια σαλάτα. Ίσως χωρίς την μυζήθρα :D

Δεν έχει τελειώσει ακόμα το processing από το youtube, αλλά φαίνεται. Για δείτε :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now