esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

μπαρουτι το βαζεις σε μια σωληνα να μπαινει ισα ισα και το αναβεις ...........

κανει ενα μπαμ τρελοοοοοοοοοοοοο παει και μακρια

:suck: :suck: :suck:

α ρε συ faf κανιστρο ειναι......βαζεις μεσα Dice - ln2 ........

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά.... οι υπογραφές ξεχείλωσαν η μου φαίνεται?

όλο και πιο παχιές και πιο χτυπητές γίνονται

δυσκολευομαι να διαβάσω τα post...

έλεος πια!

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το ati tool ποση ωρα να σκαναρω για artifacts

ps.μη μου πειτε να το κανω με αλλο γιατι ειμαι με 56κ και δεν ειμαι για πολλα download........

Link to comment
Share on other sites

παιδια με το ati tool ποση ωρα να σκαναρω για artifacts

ps.μη μου πειτε να το κανω με αλλο γιατι ειμαι με 56κ και δεν ειμαι για πολλα download........

30 με 40 δευτερόλεπτα είναι σούπερ ικανοποιητικά.

Ζορίζει πολύ τις κάρτες πιο πολύ και από το 3DMark06 ή το AquaMark.:coffeetime:

http://i164.photobucket.com/albums/u10/gprhellas/temp_links/8800GTX_ON_HOSTERS_CASCADE_936_1-1.png

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ξερει κανενας τι συμβαινει με την παρακατω φωτο απο το acount μου στο hwbot????

γιατι δεν τα δεχαιτε αυτα τα σκορακια και δεν μου δεινει τα awards...????

στην αρχη τα ειχε παρει.....

μου λεει αν καταλαβα καλα οτι τα κανει scan αλλα δεν τα κανει authenticate ενω εγω εχω κανει κανονικοτατα....

ξανα δοκιμασα να το κανω αλλα δεν μου βγαζει στην λιστα με τα forums στο hwbox.gr επειδη σαφως ηδη το εχω κανει authenticate..... κουλο???:crack:

οχι τιποτα αλλο.....για να μην χανοντε οι ποντοι απο την HOT

prob.jpg

prob.jpg

prob.jpg

prob.jpg.128b19e6f3d7a832d195dd29628fb2b

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή ούτε εμένα είναι οι πόντοι ενεργοί???????????

ΜΑ καλά μόνος μου θα ανεβάσω την ομάδα ο 6750 στρώνει από το πρώτο boot κόκκινα χαλιά....

όπως είπε και ο ele ξύδι ξυδι

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μη με βρίσετε...αλλά μήπως υπάρχει 8800GTS 320ΜΒ σε μαύρο χρωματάκι;;; Γιατί όλες που βρίσκω είναι σε πράσινο:suck:

ναι η EVGA ειναι μαυρη!

Link to comment
Share on other sites

διέγραψε τα tags άμα το έχεις κάνει submit απ εδώ και ξανα σήκωσέ το απ το μποτ ;)

Οι πόντοι πάντως πάνε στην ΗΟΤ ;)

αμα τα δεινω κατευθειαν μεσα απο το bot τα σκορ?????

εδω θα εμφανιζοντε??

αμα τα βαζω και εδω κανονικα αλλα τα περναω και μεσα στο βοτ για σιγουρια?

Link to comment
Share on other sites

NAI έχει δίκιο οι πόντοι θα φαίνονται όλα και τα awards εγώ από χτες κάνω τούμπες έφτασα τους 26 πόντους χεχεχε μόνος μου θα τους πάρω του αμερικανους.

Link to comment
Share on other sites

βασικα το ενα το καταφερα και το ξαναπηρα....

εσβησα της παρενθεσεις [hwbot] και [/hwbot]

το εκανα αποθηκευδη και scan με το bot κανονικα και μου ειπε οτι και καλα το διεγραψα.....μετα το ξανα εφτιαξα κανονικα και απο τοτε μεσα στην σελιδα μου στο ot δεν ειναι πλεον σε εκεινη την λιστα....ειναι στην απο πανω..:T:

Link to comment
Share on other sites

Γυριζω το πρωί απο διακοπες(6 η ώρα στον Πειραία), πάω σπίτι όλο χαρά...μπαίνω μέσα..και βλέπω να γίνεται ένας πανικός στο σπίτι...20 άτομα, όλοι ξύπνιοι, όλο με κλαμμένα μάτια....μου κόβεται το χαμόγελο και αρχίζω να ψάχνω τους γονείς μου να δώ να είναι καλά...δεν μιλούσε κανένας..όλοι μουγκοί με κόκκινα μάτια....

Το Σάββατο, ένα αυτοκίνητο έπεσε και πλάκωσε(απο ράμπα σε συνεργείο) τον θείο μου και έμεινε στον τόπο μπροστά στα παιδιά του 5 και 14 χρονών αντίστοιχα....η μικρή έχει πάθει σοκ και μου ζητάει να φέρω πίσω τον πατέρα της και ο ξάδερφος έχει να μιλήσει απο το Σάββατο...

Δεν μου είχαν πεί τίποτα για να μην μου χαλάσουν τις διακοπές...

Γαμημένη κοινωνία..γαμω τα πάντα...39 χρονών ήταν....

Το όνομα Βασίλης το πήρα επειδή ο 3ος αδερφός είχε πεθάνει με μηχανή 3 μέρες πριν γεννηθώ....Το Γιάννης θα μείνει να το θυμόμαστε...Ελπίσω ο πατέρας μου να είναι καλά για πάντα και να προσέχει πάντα....

Πήρα το αμάξι και σηκώθηκα και έφυγα πάλι...

Ζωή σε εσάς και πάντα με προσοχή ότι κάνετε παιδιά..

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη σε νιωθω.....!!!

λυπαμαι πολυ....

δυστυχως η ζωη ειναι ατιμη....και εχει πολλα στραβα...το κακο δεν αργει να γινει ενω το καλο μπορει να παρει και χρονια...

εσυ μην στεναχωριεσαι...αντιμετοπισε το θαραλλεα και στασου διπλα στα ξαδερφια σου και προσπαθησε να τα κανεις να ξεχνιουντε και οχι να πεσετε ολοι μαζι μεσα στην μουνταμαρα...

τα γ@μημεν@ τα αμαξια αυτα εχουνε...και πολλες φορες με τρομοκρατει η σκεψη και μονο οταν τρεχω....αστα να πανε....

συληπητηρια........:(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now