esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες. Μήπως θα'πρεπε να καθιερώσουμε τα Φώτα δικό μας αγιασμό σαν hwbox, και να πετάμε καμιά μητρική μέσα στη θάλασσα, με τον George και τον Gorillako ντυμένους δεσποτάδες?

Εξάλλου ο Γιώργος έχει αντίστοιχη εμπειρία: τί μπανιέρα (και φούρνος με σπανακόπιτα, βέβαια), τί θάλασσα! Για την Αsus P5T μιλάω, George, τί απίστευτο βιντεάκι στο Facebook (ή Youtube, δεν θυμάμαι, τεσπά)!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

1 ο Νορντ έχει δίκιο acronis>ghost

2 Άκης έχει δίκιο. Η γυναίκες έχουν το πάνω χέρι γτ έχουν μάθει να σκέφτονται πονηρά και υπόγεια πράγμα που εμείς δεν το έχουμε, εκτός αν είσαι serial killer...

3 Βασίλη καλός είσαι στα θεωρητικά αλλά αυτά πιάνουν μόνο σε χαζογκόμενες που βάζουν πιο κάτω το εγώ τους από πολλά. Συνήθως αυτές δεν είναι όμορφες αλλά υπάρχουν και εξαιρέσεις. Να είσαι σίγουρος ότι κάποια στιγμή θα βρεθεί μία και θα σε βάλει στη θέση σου. Ήδη έχεις μιλήσει για γυναίκα το τελευταίο διάστημα, γενικά και εδώ μέσα πιο πολύ από κάθε άλλη φορά... :hehe:

Γνώμη μου άστο να σε παρασύρει και μετά πάρε το πάνω χέρι αφού τη δέσεις πρώτα... if you know what I mean nigga :hehe: αλλιως θα φύγει άμα δει τπτ περίεργο όπως: το παίζω γνήσιος Κρητικός που οι γυναίκες είναι κατώτερες και δούλες, άνθρωπος των σπηλαίων που τις σέρνουμε απο τα μαλλιά, Άραβας που δεν μενω σε μια θέλω δέκα :hehe:

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Αυτός είναι άντρας.!

Φαίνεται ότι έχει τερματίσει τις γυναίκες....

:hehe: :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το γράψιμο πάντως πιάνει και στα δύο φύλλα....αλλά το καλύτερο είναι ,μια μέρα να τηνκάνεις να νιώσει τέλεια...και μετά να το κάνεις :D :D :D

Είσαι κακός, πολύ κακός... but I like it :P

In fact η ιδέα σου ( αν την αντιλήφθηκα σωστά, και όχι όπως γουστάρω :P ) είναι πολύ καλή, την έχω υλοποιήσει πριν ένα 8μηνο περίπου και είχε φάση ( βεβαίως εγώ σαν ακραίος την πήγα πιο πολύ στα άκρα... αλλά της άξιζε της τάνας :D )

Ένα πράγμα δεν αρέσει στις γυναίκες, σε καμμία μα καμμία, το να της ρίξεις τον εγωισμό και την αυτοπεποίθηση.

Link to comment
Share on other sites

Είσαι κακός, πολύ κακός... but I like it :P

In fact η ιδέα σου ( αν την αντιλήφθηκα σωστά, και όχι όπως γουστάρω :P ) είναι πολύ καλή, την έχω υλοποιήσει πριν ένα 8μηνο περίπου και είχε φάση ( βεβαίως εγώ σαν ακραίος την πήγα πιο πολύ στα άκρα... αλλά της άξιζε της τάνας :D )

Πο πο διαβάζοντάς το αυτό θυμήθηκα το:

Γιατί ο Ηρακλής κυκλοφορούσε γυμνός, κρατώντας ένα ρόπαλο;

Link to comment
Share on other sites

Ε τι να κάνω ρα. Αφού αυτό μου ήρθε έτσι όπως τα 'λεγε ο Πέππας :hehe:

Σκέφτηκα να τους κάνω και τους δυο quote και να γράψω:

ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ :hehe:

Που είναι και στο πνεύμα των ημερών λόγω της Cosmote :hehe:

Σε παίρνω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Σα να σκούριασε λιγάκι ε?

E με λίγο viakal θα γίνει καινούργια.

62436616.jpg

Abit NF7-S.

Ο μλκς την είχα παρατήσει στο μπαλκόνι 3 χρόνια κοντά...

Link to comment
Share on other sites

Σα να σκούριασε λιγάκι ε?

E με λίγο viakal θα γίνει καινούργια.

62436616.jpg

Abit NF7-S.

Ο μλκς την είχα παρατήσει στο μπαλκόνι 3 χρόνια κοντά...

Ωραίος ο Άκης :P

Εγώ έχω μια P5E παρατημένη κάτω μαζί με κάτι σίδερα, από τον Αύγουστο που την άφησα "καταλάθως" να πέσει κάτω από το μπαλκόνι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ήταν το πρώην κατεβαστήρι(NF7-s,2100+,GF4 Ti4200) και έβγαλα έξω το κουτί ανοιχτό στο μπαλκόνι πριν 3 χρόνια για να το λύσω και να τα μαζέψω... αλλά τα ξέχασα :P

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο λόγο θες να γράψεις C/C++ στο VS?

Ρε παιδακι μου θελω να μαθω C++ αν διαβαζες λιγακι το θεμα θα δεις οτι κανονικα στο desktop προγραμματιζω αλλα θελω να εχω το VS και στο laptop...(καλα σε ενα μερος τους κανω κυριγμα οτι το programe γραφετε με 2 m....χεχεχεχ...)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδακι μου θελω να μαθω C++ αν διαβασες λιγακι το θεμα θα δεις οτι κανονικα στο desktop μου προγραμματιζω...(καλα σε ενα μερος τους κανο κυριγμα οτι το programe γραφετε με 2 m....χεχεχεχ...)

αν θες να μάθεις γενικής χρήσης C++ απέφυγε το VS.

Απο κει και πέρα, το ίδιο solution στο desktop τρέχει ενώ στο laptop όχι ή έχεις ξεκινήσει καινούργιο solution στο laptop και πάλι δεν τρέχει με αυτά τα error?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το επιασα το τελευταιο...

Πήγαινε για πιο παλιά ποστ που λέγαμε με τον Γορίλλα, τον Άκη και γενικά για γυναίκες. Πλάκα σε αυτά που λέγαμε ήταν και μάλιστα αρκετά πετυχημένη. :)

Link to comment
Share on other sites

αν θες να μάθεις γενικής χρήσης C++ απέφυγε το VS.

Απο κει και πέρα, το ίδιο solution στο desktop τρέχει ενώ στο laptop όχι ή έχεις ξεκινήσει καινούργιο solution στο laptop και πάλι δεν τρέχει με αυτά τα error?

Θελω να μαθω αργοτερα εκτος απο τη ISO/C++ και CLI/C++...

Για το δευτερο...ρε παιδι το ιδιο ακριβως....ουτε το Hello World δεν μου ξεbugαρει ουτε καν return 0;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now