esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Fa Πίνεις τίποτα? Δεν μπορείς να αρθρώσεις πρόταση... ή έχεις γενικά πρόβλημα με την σύνταξή σου και το πως περνάς αυτό που σκέφτεσαι στον γραπτό λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Fa Πίνεις τίποτα? Δεν μπορείς να αρθρώσεις πρόταση... ή έχεις γενικά πρόβλημα με την σύνταξή σου και το πως περνάς αυτό που σκέφτεσαι στον γραπτό λόγο.

Χαλάρωσε λίγο ρει. Ο γραπτός λόγος παρεξηγείται εύκολα καμιά φορά... Σαν συμβουλή στο λέω περισσότερο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαλαρός είμαι και δεν το λέω τσαντισμένα ότι λέω, αλλά αν μπορείς να βγάλεις άκρη από τα γραπτά τότε οκ πάω πάσο... και συγγνώμη.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να μαθω αρχοτερα εκτος απο τη ISO/C++ και CLI/C++ αργοτερα...

Για το δευτερο...ρε βλακα το ιδιο ακριβος....ουτε το Hello World δεν μου ξεbugαρει ουτε καν return 0;

βλάκα? άραξε ψηλέ.

Τα 2 συστήματα έχουν το ίδιο λειτουργικό?

4 χρόνια τώρα που γράφω σε VS απ όλες τις γλώσσες κάτι τέτοιο δεν μου έχει τύχει και πίστευα πως τα είχα δει όλα...

Ή κάτι δεν έκανες καλά στην εγκατάσταση ή κάποιο component σου λείπει από τα windows. Οι τύποι στο msdn θα σου βρουν λύση λογικά.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είπα κι εγώ ρε Γιώργο πριν!!! ^^^^^^^^

ότι είπε ο Άκης και προσπαθούσα να καταλάβω τόση ώρα αν διάβαζα λάθος..!!!!

Link to comment
Share on other sites

Νο problem....να δεις εγω ποσο εχω προσβαλει αλλους σε blog....αλλα πριν μιση ωρα εγραφα συνεχεια στα Αγγλικα και εχω ψιλομπερδεφτει....(εφτιαξα την συνταξη στα προηγουμενα post...:)

ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ...ΠΑΙΝΩ ΜΠΑΦΟ ΚΑΙ ΠΑΙΖΩ PRO...

Link to comment
Share on other sites

βλάκα? άραξε ψηλέ.

Τα 2 συστήματα έχουν το ίδιο λειτουργικό?

4 χρόνια τώρα που γράφω σε VS απ όλες τις γλώσσες κάτι τέτοιο δεν μου έχει τύχει και πίστευα πως τα είχα δει όλα...

Ή κάτι δεν έκανες καλά στην εγκατάσταση ή κάποιο component σου λείπει από τα windows. Οι τύποι στο msdn θα σου βρουν λύση λογικά.

Το Laptop XP SP3 και ο desktop WIN7 SP1...

Link to comment
Share on other sites

From C/C++ compiler of VS10(SP1/SP0) doesn't find cl.exe , link.exe and RC.Exe

What I have done....

1st:I done a repair/reinstall of the Visual Studio(nothing)

2nd:Uninstall of the programme with commands /full and /netfx and any other libraries of Visual C++(nothing) and intalled again

3rd:I copy VC/bin and every else important file(like mspdb100.ddl) and paste on WINDOWS/system32 folder(folder that is cmd path supported)(I don't know very good MS-DOS language) and resault...:now I can write cl on "cmd" and compile .cpp files to .exe (not before...)but the same problems on Visual Studio...

4th:I am writing to you Dear Reader and thank you for your time...

5th:Or I make a format and try again,or I am going back to my desk...(desktop)

Link to comment
Share on other sites

Παλιό παλιόοοο :hehe:

Αλλά το έλεγε ωραία, μπράβο της :D Μου αρέσει όταν ο άλλος έχει παραστικότητα όταν λέει ανέκδοτα. Είναι και μερικοί που από την στιγμή που ξεκινάνε να λένε το ανέκδοτο, σκέφτεσαι "Φάε ένα μ@λάκα που μου θέλει κι ανέκδοτα".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now