esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλησπερα

πεταγομαι να κανω μια ερωτηση: http://www.raidsonic.de/en/home.php?we_objectID=7564 εχω αυτο το κουτι και εβαλα μεσα εναν ssd και ενω στην διαχειρηση μου τον βρισκει δεν το βρισκω στον υπολογιστη μου στους δισκους..εχετε καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Διαμόρφωση έκανες κανονικά?

δεν μπορω να του κανω τιποτα.τον βρισκει στη διαχειρηση και κατι παιζει και δεν τον δειχνει στον υπολογιστη μου. πως αλλιως να του κανω διαμορφωση δεν ξερω!:P

βασικα βγαζει τον εξωτερικο δισκο στις συσκευες εκτυπωτων κτλ.αυτο πιστευω οτι κατι εχει εγκαταστησει λαθος..

Link to comment
Share on other sites

Vale to cd ton xp kai kadou ena format !

Molis ginei, klise to pc kai buttare kanonika :)

ειναι λαπτοπ.θελω να αντιγραψω τον εσωτερικο δισκο στον ssd και να κανω την τραμπα μετα..!:)

Link to comment
Share on other sites

Σαν εσωτερικό σε άλλο Pc δεν τον βλέπει δλδ?
Πρέπει ομως να φορμαρεις τον δισκο, οποτε βαλτο σε ενα σταθερο και καντο.

δεν εχω σταθερο καρδιες μου!!αλλες επιλογες για δισκους δεν εχει?ο δισκος ειναι ο 830 σαμσουνγκ και δεν ειναι καινουριος προφανως ηρθε φορμαρισμενος..!(ζακ τον φορμαρες πριν τον στειλεις ε?!:P)

Link to comment
Share on other sites

Ρε nooba, διαμόρφωση σε νέο δίσκο θα κάνεις από το Disk Management ( δεξί κλίκ στο My Computer -> Manage -> Disk Management ).

Στο My Computer φρέσκο δίσκο, δεν τον εμφανίζει γιατί δεν έχει partition table ούτε έχει γίνει Initialization.

Link to comment
Share on other sites

Ρε nooba, διαμόρφωση σε νέο δίσκο θα κάνεις από το Disk Management ( δεξί κλίκ στο My Computer -> Manage -> Disk Management ).

Στο My Computer φρέσκο δίσκο, δεν τον εμφανίζει γιατί δεν έχει partition table ούτε έχει γίνει Initialization.

μπραβο μπιλλπεππα δικιο ειχες!!ειχα παλι το ιδιο προβλημα περυσι και το ειχα ξεχασει πως γινοταν!!:P

Link to comment
Share on other sites

σιγά ρε pro, κατούρα και λίγο

αν τα ήξερε το παλικάρι δεν θα ρώταγε

Να προσέχεις σε παρακαλώ πως αναφέρεσαι στο πρόσωπο μου.

Expert είμαι όχι pro.

μπραβο μπιλλπεππα δικιο ειχες!!ειχα παλι το ιδιο προβλημα περυσι και το ειχα ξεχασει πως γινοταν!!:P

Check και την μνήμη με memtest, από τόσο νέος άρχισες να ξεχνάς εύκολα ρε ? :D

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει δεν παίζει πρόβλημα, αλλιώς είναι πίσω από μια οθόνη και αλλιώς ζωντανά. Όλοι έχουμε παρεξηγηθεί στο νετ παρόλο που δεν νιώθαμε αυτά που διάβαζαν. Είναι οκ παιδί ο Βασίλης. ;)

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe: Ηρεμίστε ρε σεις παίζει και η ΑΕΚ και θέλω να τη δω :hehe::hehe:

ενταξει δεν παιζει και καμια σοβαρη ομαδα!!!!:P:hehe:

εχω κανει προσπαθεια μια φορα να ανοιξω το λαπτοπ και καπου σκαλωνε ελπιζω να μην το σπασω γιατι εχω πληρωσει 3χρονια εγγυηση και μετα παει χαθηκα!!:P:p

dont worry ο πεππας το ειπε αυτο γιατι δεν τον εχω κερασει κανενα καφε-ποτο οσες φορες εχει ερθει στο μαγαζι που δουλευω!!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτό :D

όχι επειδή έχεις στήσει custom watercooling loop μόνος σου, έχεις moddάρει κουτάκια, έχεις κάνει oc, ήξερες να κάνεις και format σε καινούργιους δίσκους/SSD :D

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς για αυτό :D

όχι επειδή έχεις στήσει custom watercooling loop μόνος σου, έχεις moddάρει κουτάκια, έχεις κάνει oc, ήξερες να κάνεις και format σε καινούργιους δίσκους/SSD :D

σταματα να με κολακευεις θα κερασω τωρα το πασχα!!!:P:hehe:

αν καταφερω να βαλω και τον σσδ στο λαπτοπ θα κερασω και ολο το μποξ!!!!:P

(ηλιθιοι μηχανικοι της ασερ πρεπει να ξεκουμπωσεις ολο το λαπτοπ να αλλαξεις εναν δισκο..:()

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now