esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ακριβώς για αυτό :D

όχι επειδή έχεις στήσει custom watercooling loop μόνος σου, έχεις moddάρει κουτάκια, έχεις κάνει oc, ήξερες να κάνεις και format σε καινούργιους δίσκους/SSD :D

Ντεζαβού! Κάτι παρόμοιο μου είχαν πει και εμένα στο insomnia το 2007, που είχα φρικάρει με τον καινούριο μου δίσκο που δεν τον αναγνώριζε :hehe: Είχες βοηθήσει κι εσύ τότε Μπιλ :P

Λοιπόν παιδιά ρίξτε τα φώτα σας, γιατί από δίσκους είμαι σούπερ ασχετίκλας...
george_o/c

Χτυπα τον 80mm της Zalman και εισαι ok....

Παντως με απογοητευσες με αυτο το topic (:mrgreen::mrgreen:), αλλαζεις τασεις στο mobo λες και εισαι ηλεκτρονιο, overclockαρεις PC & γκομενες, και κολλας στον σκληρο δισκο???

(αστειευομαι....)

Τροφοδοσία.... - Insomnia.gr

:hehe::hehe::hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

γιατι τρως απο παντου ban Πεππα?

σαγαπάνε ε? :hehe:

Έχουνε μια αντιπάθεια με την ευθύτητα μου, τα μπινελίκια που χώνω χύμα όταν κάποιος πάει γυρεύοντας, κτλ.

Who cares ?

Link to comment
Share on other sites

Ο Βασίλης ήταν ok μέλος στο insomnia μέχρι που τσακώθηκε χοντρά με τον Candyman και έφαγε lifetime. Ακόμα θυμάμαι τα μπινελίκια που έπεσαν εκείνη την ημέρα :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe::hehe:

λοιπον παμε στο επομενο προβλημα μου!!:P:hehe:

πως γινεται να κανω κλωνο στον ssd μονο τα windows και οχι τα υπολοιπα αρχεια απο τον δισκο του λαπτοπ?δηλαδη να μην περασω εικονες ταινιες κτλ?εψαξα αλλα δεν εχει πουθενα exclude..googlara πριν ρωτησω!:P

norton ghost εχω!μαζι με τον σσδ το δινουν!!

Link to comment
Share on other sites

το ghost θα σου παρει image ολο τον δισκο

θελω να κανω εξαιρεσω εναν φακελο!!!δεν γινεται ε?!

υπαρχει καποιο αλλο που να μπορει να κανει αυτο που θελω?

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στο cyclist-friend και στο dragster.gr που μπινελικωνόμασταν :hehe:

νταξ στο ντραγκστερ παιζαν μονο κλωτσομπουνιες μια εποχη!!!!χαχα!!!!παρακολουθουσα και γω!!:P

Link to comment
Share on other sites

Ρε είχα ένα Crypton T110 κόκκινο-άσπρο με 3άκτινες Daytona, Daytona εξάτμιση, καρμπυρατέρ FCR-28 και καγκουρονέον μπρος πίσω :hehe: και με ρωτούσαν πολλοί πως τα έβαλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Tο dragster.gr τι έχει γίνει? Δεν υπάρχει αυτούσιο σαν site απ'ότι είδα. Έχει αλλάξει όνομα? Υπάρχει ακόμα? Πλάκα πλάκα θα έκλεινα 8ετία εκεί μέσα. Παππούς θα ήμουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now