esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πέφτει μακριά αλλιώς θα ερχόμουν και για λάδια!

Έλα κ θα σου κάνω special τιμή :hehe:

Ά ρε κάτι site που υπάρχουν και τι λένε οι ιδιοκτήτες τους!

Είναι οι ώρες που ντρέπομαι που έιμαι Έλληνας με κάτι τέτοιους τύπους!

Καλημέρα bill τι εννοείς?Γιατί είναι χιλιάδες οι χαζοί σε αυτή τ χώρα κ είναι δύσκολο να καταλάβει κάποιος ποιον απ όλους εννοείς. :harhar:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες!! Οπως Gorillako?

Δεν θα πώ όνομα, αλλά θα πώ πως έιναι γενικού περιεχομένου και μας κράζουν

και γράφουν μλκιες σε διάφορες εταιρίες επειδή δεν τους στέλνουν δείγματα!

Τα review τους δε, δεν είναι review, είναι μετάφραση της σελίδας του κατασκευαστή

και οι photos είναι 800x600 τραβηγμένες με κινητό φάση!

Αλλά ντάξει!

Όταν υπάρχουν τέτοιοι Ελληναράδες, άντε μετά να πέισεις τις εταιρίες που δεν είμαστε όλοι ίδιοι!

H κεντρική του πάντως έχεις ειδήσεις πολιτικές, για αυτοκίνητα, για σόμπες, για κινητά για υπολογιστές! Για ότι να'ναι!

Άφησε τους αυτούς τώρα...απλά το ανέφερα επάνω στα νευρα μου το πρωί!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΝΑΩ ΠΑΙΔΕΣ :kiss:...:kiss:...:kiss:... :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πώ όνομα, αλλά θα πώ πως έιναι γενικού περιεχομένου και μας κράζουν

και γράφουν μλκιες σε διάφορες εταιρίες επειδή δεν τους στέλνουν δείγματα!

Τα review τους δε, δεν είναι review, είναι μετάφραση της σελίδας του κατασκευαστή

και οι photos είναι 800x600 τραβηγμένες με κινητό φάση!

Αλλά ντάξει!

Όταν υπάρχουν τέτοιοι Ελληναράδες, άντε μετά να πέισεις τις εταιρίες που δεν είμαστε όλοι ίδιοι!

H κεντρική του πάντως έχεις ειδήσεις πολιτικές, για αυτοκίνητα, για σόμπες, για κινητά για υπολογιστές! Για ότι να'ναι!

Άφησε τους αυτούς τώρα...απλά το ανέφερα επάνω στα νευρα μου το πρωί!

ΣΗΜΕΡΑ ΚΕΡΝΑΩ ΠΑΙΔΕΣ :kiss:...:kiss:...:kiss:... :D

Ας κρινουν απο μονοι τους τοτε! Και αστους να κραζουν δεν προκειτε να καταφερουν τπτ! Φανταζομαι για να εχουν τα παντα στην αρχικη παιζει να ειναι πολυ pro σε ολα τα θεματα τους! Οπως ειπες αστους να κανουν οτι θελουν..

Τι κερνας! Αμα ειναι να κατεβω μια βολτα! Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ημέρα με 24ώρες απλά δεν βγαίνει! Θέλω 48ώρες τουλάχιστον!

Θέλω να σας πώς σε όλους πως δεν έιναι το κ@λοπαιδό που νομίζετε

και να ζητήσω συγνώμη από όσους έχω πειράξει! :P

Δεν μπορώ να κάτσω στον κώλο μου σήμερα! Είμαι ανήσυχος και δεν

ξέρω τι να πρωτοκάνω!

Link to comment
Share on other sites

Πάλι σας κράζει ο Μιχαλάκης GoriLLakoS ? :D

Ειλικρινά τώρα, περασμένα ξεχασμένα...δεν θυμάμαι καν ποιος έιναι ο Μιχαλάκης!

Όχι ρέι! Εντάξει για το hwbox λέει πως έιναι μικρό και χάλια.

Αλλά δεν είναι αυτό το θέμα! Απο πίσω εμεις έχουμε ολόκληρο εκδοτικό όμιλο...το θέμα είναι πως όσοι δεν του δίνουν δείγματα τους βρίζει όπως βρίζουν τα 16χρονα που πάιζουν CS και χάνουν!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες! :D

Εκτίμησα διαφορετικά τον μεσημεριανό ύπνο σήμερα.. 2 ώρες και τώρα νιώθω τούμπανο.. μην σας πω ότι ξαναβγαίνω για δουλειά τώρα.. ΤΟΣΗ δύναμη..

Ιάσονα ΜΗΝ κουράζεσαι φίλε μου.. ΠΡΟΣΕΧΕ φίλε μου μην πάθεις τίποτα.. Πίνε πολλά υγρά, τρώγε στερεές τροφές και παίρνε τουλάχιστον 8 ρεπό την εβδομάδα..

Αρκά περαστικά ρε φίλε.. θες να στείλω τον Ιάσονα ( μιας και δεν δουλεύει ) να σε φροντίζει μέχρι να γίνεις καλά?

ΚΑΛΕ μου φίλε ( μετά τον Παστελ ) Βασίλη ! ΠΟΙΟΣ σε πείραξε να σπάσω δόντια/μούτρα? Ποιος λεκές τολμάει να μιλάει.. - δεν μπορώ ΚΑΝ να σκεφτώ ότι κάποιος μιλάει για εσένα - ΠΟΙΟΣ μιλάει για εσένα και το Box να πάω να του κάνω τα αντερα γαλλική κοτσίδα! ΠΟΙΟΣ - ΠΟΙΟΣ

Παστελ, συγκάλεσε έκτακτο Δ.Σ. στην Μπραβίλ Α.Ε. ή μάλλον πες στην γραμματέα να το κάνει.. το βράδυ feather..

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη.. όταν αποφάσισες ότι θέλεις να σταματήσεις να χρηματοδοτείς την Μπραβίλ ( γιατί τάχα μου δεν ήταν κερδοφόρα κτλπ ) και αποφάσισες να αφήσεις ΤΟΣΟ κόσμο άνεργο.. την πήρα προς διάλυση και την έκανα κολοσσό.. Για εσένα μπορεί να έκλεισε.. τώρα όμως είναι πιο δυνατή από ποτέ..

Ιάσονα μην μου κουράζεσαι.. την επόμενη φορά που θα πας για φωτογράφηση πες μου να έρθω να σε πηγαίνω-φέρνω με αναπηρικό καροτσάκι... θα σου προσαρμόσω ειδικό βραχίονα για την μηχανή πάνω στο καροτσάκι..

Link to comment
Share on other sites

Eπειτα απο μερικους μηνες η Μπραβιλ γινεται ολοενα και μεγαλυτερη, μόλις σήμερα προστεθηκε ενα νέο μέλος στην ομάδα μετα τον Μπαμπη και τον Κωστα, ο Γιαννης!

Ο Γιαννης με την εισοδο του θα ειναι και βασικο μελος της καθημερινης βραδινης ομαδας κρουσης!

Μπαμπης

bodyguards.jpg

Κώστας

MPRA.jpg

Γιαννης

428051_583366385022347_467736726_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now