esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα. Κατά πάσα πιθανότητα πάω για μετάλιο μαχητή στο σπεν (3 καλυτεροι) που θα καρφιτσωθεί στην εξόδου με σήμα τον Λεωνίδα... 45/50 στα 300 μέτρα ο Τσάγκος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όλοι είχαν τελειώσει τις βολές κι εγώ έριχνα απλά με το πάσο μου. Είχαν πει χρόνος απεριόριστος και τον εκμεταλλεύτηκα φουλ. Ο διοικητής μου γούσταρε τρελά που δεν βιάστηκα και είδε ότι πήγα πάρα πολύ καλά (9/10 ήταν αυτά να ουμ) μου είπε επειδή μου άρεσες θα ξαναρίξεις μαζί μας με τους αξιοματικούς στην αμέσως επόμενη γραμμή :pasta::hehe:

Edited by $@39@
Link to comment
Share on other sites

Έεεεετσι :hehe: Γενικά πιστεύω το έχω από μικρός με τα όπλα από το΄τε που πήγαινα για κυνήγι. Φοβερό το G3 πάντως... πάρα πολύ δυνατό όπλο. 7.62 διαμέτρημα όπως το καλάσνικοφ αλλά παθαίνει συχνά εμπλοκές.

Link to comment
Share on other sites

και γω 9-10 ειχα πετυχει αν και ι4 απλα το ζητησα απο τον λοχαγο και με αφισε να ριξω .

αν και ειχα ριξει με g3 και πριν παω φανταρος . μαζι με του επιστρατους .

Link to comment
Share on other sites

'Αμα το όπλο είναι καθαρό και λαδωμένο δεν έχει πρόβλημα. Τώρα στη Λαμία μόνο ένα είδα να μπλοκάρει μια φορά. Στη Θήβα όμως στο κέντρο μπλοκάρανε φουλ!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω ρίξει και με G3 και με Μ16 και προτιμώ το φλωρικο Μ16! Το G3 μοιάζει με ρωσικό όπλο του πρώτου παγκ. πολέμου! :D Δεν θυμάμαι τι είχα καταφέρει στις βολές.. πανε 6 χρόνια απο τότε.. το μόνο που θυμάμαι είναι ότι ένιωθα σαν τον John Rambo, μέχρι που στο δίπλα πεδίο βολής άρχισε βολές η Ζ ΜΑΚ.. τότε σκέφτηκα απο μέσα μου "Γατακι..." :D

Link to comment
Share on other sites

Οι διαιτητές ανακοίνωσαν στις δύο ομάδες ότι τι γήπεδο θα εκκενωθεί, προκειμένου να συνεχιστεί ο αγώνας. Τελικός χωρίς σχολιασμό, χωρίς φιλάθλους.

Ζώα παντού κ ήταν τόσο ωραία ατμόσφαιρα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now