esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Για εμένα ήταν σαν να λέμε η μέρα με την νύχτα. Εγώ έχω ένα 24αρι TN της LG, φίλος όμως πήρε πριν 2-3 μήνες το 2412 και πήγα σπίτι του μόνο και μόνο για να δω χρώματα. Απλά σκέφτηκα να πετάξω την δικιά μου από το παράθυρο! :D

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά φτάνει σε τραγικό επίπεδο πραγματικά. Όποιος δεν έχει δει τέτοια οθόνη ποτέ δεν μπορεί να καταλάβει για τι πράγμα μιλάμε! :)

Οκ, με έχετε ψήσει χοντρά!;P..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με πλήρωσε ο Μήτσος για άλλη μια φορά, ακόμα μετανιώνω που πριν μερικά χρόνια σε γνωστό club εδώ δεν του πα ένα ευχαριστώ για όλους αυτούς τους τίτλους!

Link to comment
Share on other sites

Και καλα για κάθε οθόνη Dell που πωλείται παίρνω μερίδιο! :D Αλλα κανω πλάκα φυσικά! :D

Τι να φάω για βράδυ? Έχουν αρχίσει να μου λείπουν τα σουβλάκια! :D

Χαχαχα εγώ νόμιζα ότι με τόσα προϊόντα Dell που αγόρασες σε έχουν κάνει μέτοχο! :P

Ανέβα Σαλόνικα να κεράσουμε πιτόγυρο!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! Χάρη χρόνια πολλά για εχτες ρει, το ξεχασα!

Δευτέρα σήμερα.. 2 αντιπαλευον και 1 σταρχιδιαμολ κάθε μέρα για 4 μέρες! Μετα είναι Παρασκευή! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ καλή εβδομάδα! Βρέχει βγάζει ήλιο βρέχει βγάζει ήλιο βρέχει βγάζει ήλιο...3 ώρες απο τις 8 τ πρωί το ίδιο πράγμα..τα έχει παίξει ο καιρός!!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε Γιάννη!!!

Άσε κ είδα χτες ένα ζευγάρι gayδες να του δίνει ο ένας στον άλλο λουλούδια κ σοκολατάκια κ μου ήρθε να ξεράσω! Στα 9 μέτρα ρε! ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ ΜΠΑΜ!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

διαφωνώ κύριε Βασίλη γιατί χωρίς τα λαλα πως μπορούν να έρθουν τα πιο απλά?

Everything is a state of mind!

Και εγώ διαφωνώ μαζί σου! :D

Ε βρήκες γυναίκα τότε???

:'(....

Για σου ρε Νικόλα ! :D

Τι κάνετε παίδες? Ο φίλος μου ο Παστελαρας που είναι? Αν δεν πάρω εγω, αυτός τίποτα!

Βασίλη δώσε μου λίγη απο την χαρα σου ρε! :D

Πάρε πάρε πάρε φίλε μου χαρά! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now