esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Παιδιά ζητάω συγνώμη από το forum για το ξέσπασμά μου.

Εκπρόθεσμο είναι αυτό ή προκαταβολικό ? Γιατί δεν είδα τίποτα :D

Έχεις σκοπό να μας μπινελικώσεις ? :(....

Link to comment
Share on other sites

Μου έλεγε ο Benjamin, τα παιδιά από JMax-Hardware μαζεύτηκαν και έκαναν bench party. To tweaking του Benji έγραψε άσχημα ! (Όπως ακριβώς τα είχες προβλέψει Στέλιο, ούτε MHz δεν έπεσες έξω :T:)

Το hardware είναι του casimir, ο Benji tweak-αρε το run.

5075MHz i7 965-Ex @ 6m59.800sec ! :eek::drool:http://www.hwbot.org/result.do?resultId=847011

Προσέξτε το 670MB MaxMem έτσι ? Πολλά μου έχει πει ο Benji για αυτό, πρέπει να το δοκιμάσω όπωσδήποτε !

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ας είχαν κάποια άτομα μνήμες που πάνε 1170MHz CL7 32M Benchable και θα σου 'λεγα εγώ νούμερα που θα βλέπαμε στο SuperPi 32M. Αλλά δυστυχώς το παιχνίδι έχει αρχίσει να γίνεται άδικο ακόμα και για benchmarks όπως το SuperPi, που απαιτούν γνώσεις πάνω στο system/sub-system tweaking :(

Για αυτό προτιμώ τα LCCs :T:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται τα εισιτήρια Πάτρα-Αγκόνα -μετ' επιστροφής- να κάνουν 277? και Πειραιάς-Σαντορίνη 400?;;; Μιλάω για 3 άτομα κι' ένα αμάξι.. Έλεος, πως δικαιολογείται το παραπάνω κόστος; Το ταξίδι στην Αγκόνα είναι σχεδόν τρεις φορές μεγαλύτερο από αυτό στη Σαντορίνη... :funk:..:funk:..

Link to comment
Share on other sites

Παίχτηκε μλκία με το σπάσιμο του NDA. Ήταν να γίνει την προηγούμενη εβδομάδα, μερικές κάρτες μάλιστα πουλήθηκαν, αλλά μετά ξαφνικά ήρθε νέα εντολή και τις μάζεψαν. Μέσα σε αυτές τις μέρες θα "ξανασπάσει" επίσημα.

Link to comment
Share on other sites

Πώς γίνεται τα εισιτήρια Πάτρα-Αγκόνα -μετ' επιστροφής- να κάνουν 277? και Πειραιάς-Σαντορίνη 400?;;; Μιλάω για 3 άτομα κι' ένα αμάξι.. Έλεος, πως δικαιολογείται το παραπάνω κόστος; Το ταξίδι στην Αγκόνα είναι σχεδόν τρεις φορές μεγαλύτερο από αυτό στη Σαντορίνη...

Δικαιολογείται όσο ακόμα υπάρχουν κορόιδα που τους δίνουν χρήματα... Και στις ακτοπλοϊκές, αλλά και στα νησιά... Μου κόστισε λιγότερο να πάω αεροπορικώς στην Πράγα για 10 ημέρες σε ξενοδοχείο 4* στο ακριβότερο σημείο της πόλης, από το να πάω με "βάρκα" 10 μέρες σε ελληνικό νησί. Μιλάω για όλα τα έξοδα, όχι μόνο εισιτήρια (φαγητό, ποτό, κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now