esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

μιας και λετε για μετρα,

ερχεται και το μετρό στην θεσσαλονικη να κανει κεφι ο Μακης!

Kατσε εχει μελλον ακομα .Στην Ελλαδα ζουμε,μιζες,μιζες,πολιτικοι μερικες μιζες ακομα.

Εκει που παρκαρω το αμαξι για να παρω μηχανη τα πρωινα ειχε ενα ωραιο παρκο και απειρες θεσεις παρκιγκ.

Αφου ανελαβε καποιος μιζαδορος εργολαβος πλεον το παρκο εγινε τσιμεντουπολη-κρυψωνα για τα πρεζονια σε συνδυασμο με καθολου θεσεις

παρκιγκ.Α και το παλευει μερικα χρονακια να το τελειωσει.Να φανταστεις δεν εχει γεννητριες για ρευμα, παιρνουν απο εναν ιδιωτη

και αμολανε καθε πρωι μπαλαντεζες που τα σκηνικα απο το ματριξ μοιαζουν παιδικα μπροστα του.Παω 7 30 το πρωι και κανω γυρες μεχρι να παρκαρω.

Κοστος?

Μολις 1μιλλιονι και κατι κερματα ευρω.

Οπωτε οπως καταλαβαινεις το μετρο ειναι ακομα χειροτερα

Link to comment
Share on other sites

καλο το μετρο της αθηνας αλλα της θεσσαλονικης δεν υπαρχει !!

Ουτε σε 2-3 χρονια δεν θα γινει και μπορει να λεω και λιγα... εχει κουρασει το θεμα μετρο εδω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει καμία περίπτωση να είναι έτοιμο το 15 και πιστεύω για το 16 οι πιθανότητες να η Γη να συγκρουστεί με αστεροειδή είναι μεγαλύτερες. Το θέμα μετρό το είδαμε και στην Αθήνα. Έτοιμος σταθμός στο Αιγάλεω άνοιξε μετά από 2 χρόνια. Το τονίζω ΕΤΟΙΜΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε γμτ κ είναι πανέμορφο νησί έχω πάει 5 φορές!! κρίμα για τους ανθρώπους που περνάνε τέτοιο πακέτο. Μακάρι να μην γίνουν μεγαλύτεροι! Όλα τα ξέρουν οι σεισμολόγοι αλλά τα λένε με τ σταγονόμετρο! Είχαν πει οτι περιμένουν έναν 5.3 κ έγινε 5.5!

Link to comment
Share on other sites

True Story Ελένη..

Γράφω 3 μαθήματα με μαθηματικά μέσα και δεν ξέρω τίποτα :-P

3279869212.png

επιτέλους fastpath :)

Στάλθηκε από το MT11i μου χρησιμοποιώντας Tapatalk!

Edited by THANOSJ3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now