esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

BTW επειδή μου είπε ο Παστελίδις ότι αυτό πίσω από το μπολάκι με τη μυζήθρα είναι μπίχλα και έσκασα στα γέλια, να διευκρινίσω τί ακριβώς είναι:

:D Ένα καπάκι από μπουκάλι νερό 1,5L, ένα καπάκι από Fanta Πορτοκαλάδα 1,5L, βίδες (τα μαύρα), καπνός (τα καφέ) και λίγα ψίχουλα από ψωμί. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν έφυγα :lol:

Γιώργη δε σε κατακρίνω που τρως σαλάτα, καλά κάνεις και εγώ τρώω πολλές φορές μόνο αυτό. Από τα καλύτερα φαγητά είναι. Απλά μη νομίζεις ότι είναι διαίτης σε σύγκριση με τα μπριζολάκια που λες :lol: (λάδι+μυζίθρα είναι φούλ θερμίδες+λίπος ) Ωστόσο είναι υγιεινά και νόστιμα! :T:

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι. Στην καθημερινότητα που τρώγω σαλάτα, βάζω πολύ λίγο λάδι και καθόλου μυζήθρα. Θα έλεγα ότι τρώγω μυζήθρα 2 φορές την εβδομάδα με την σαλάτα μου. :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι όχι. Στην καθημερινότητα που τρώγω σαλάτα, βάζω πολύ λίγο λάδι και καθόλου μυζήθρα. Θα έλεγα ότι τρώγω μυζήθρα 2 φορές την εβδομάδα με την σαλάτα μου. :D

ε τότε δεν είναι αυτό σαλάτα , ου ρε πως τη τρως! :)...

(καλά κάνεις,γενικά κανόνας είναι το βράδυ να μη τρώμε πολύ αν πάμε για ύπνο τότε μπαίνουν τα κιλά, αν και στο Ρέθυμνο εσύ πρέπει να τα καίς άνετα)

extra Light και συναφή να αποφεύγεις, τις προάλλες έφαγα μια μαγιονέζα που περιείχε( έλεγε ) τιτάνιο!Τελευταία φορά που το είδα αυτό το υλικό στο εμπόριο ήταν σε ένα πανάκριβο σουγιά! :)...(προφανώς όχι για φάγωμα!)

Link to comment
Share on other sites

ε τότε δεν είναι αυτό σαλάτα , ου ρε πως τη τρως! :)...

(καλά κάνεις,γενικά κανόνας είναι το βράδυ να μη τρώμε πολύ αν πάμε για ύπνο τότε μπαίνουν τα κιλά, αν και στο Ρέθυμνο εσύ πρέπει να τα καίς άνετα)

extra Light και συναφή να αποφεύγεις, τις προάλλες έφαγα μια μαγιονέζα που περιείχε( έλεγε ) τιτάνιο!Τελευταία φορά που το είδα αυτό το υλικό στο εμπόριο ήταν σε ένα πανάκριβο σουγιά! :)...(προφανώς όχι για φάγωμα!)

Είναι άραγε περίεργο ότι από τότε που πάτησα το πόδι μου στο Ρέθυμνο έχω χάσει 12 κιλά και συνεχίζω να χάνω; ;P..:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

............................

:hehe:

Νέος Σόφος; Μην μου πεις χειρότερος :hehe: Την κάτσαμε την βάρκα :hysterical:

Από hw ακόμα είναι όλα στη θέση τους....ούτε καν βραχυκύκλωμα από τρεχούμενο υγρό από W/C :)...

Link to comment
Share on other sites

Ergo μην μου φύγεις. Τώρα ανεβάζω video στο youtube. Άμα είναι να πεταχτώ να πάρω και ανθότυρο, έχω ακόμα 20? :hehe:

//EDIT: Μην νομίζεις. Και μπριτζολάκια τρώω και παϊδάκια τρώγω και παιδάκια μην σου πω :hehe:

Απλά το καλοκαίρι σίγουρα κάθε μέρα τρώγω μια τέτοια σαλάτα. Ίσως χωρίς την μυζήθρα :D

Δεν έχει τελειώσει ακόμα το processing από το youtube, αλλά φαίνεται. Για δείτε :hehe:

[media]

[/media]

Απίστευτος :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά μην ξεχνάς ότι ο peter είχε κι εμένα και τον κρυουλιάρη μέσα - πάρτα 220 κιλάκια σου :hehe:

Εκείνο το Type-R (που εσείς ούτε καν είδατε :hehe:) μπορεί και να το χε :victory:..., δε μας έφυγε για πολύ (αν και ακουγόταν σα δαίμονας στις 8-9Κ :'(....)

Link to comment
Share on other sites

Ναιιι βεβαια - γι αυτο μας ελεγε ο Γορ οτι δε μιλουσες μεσα στο αμαξι, αναρρωτιεμαι γιατί :hehe: :hehe:

Δηλαδη πρεπει να μιλαω....

Αααα ρε συνdriver....εμπειρια μου εσυ...

Εγω ξερω οτι εβλεπες τα κοκκινα τωρα τι λες δεν ξερω :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη πρεπει να μιλαω....

Άστα παστελ, οι σφυγμοί στο τέρμα :hehe:

Αααα ρε συνdriver....εμπειρια μου εσυ...

Δε μιλάω - πάντως στα μισά αν έμπαινες, με τους τρελούς που έχω μπλέξει, δε θα σε έβλεπα και πολύ καλά :(....
Εγω ξερω οτι εβλεπες τα κοκκινα τωρα τι λες δεν ξερω :D
Ναι, όταν έκοβε ο πέτρος για να τον φτάσετε LO :hehe:

Τράβα πόσταρε κανα νέο τέκνο μου, άντε :time:...

Link to comment
Share on other sites

Πάω να φτιάξω το δεύτερο PC για σήμερα :D Το πρώτο ήθελε format, αυτό δεν συνδέεται στο ιντερνέτι :hehe:

Κανεις και επισκέψεις κατ οίκων?:(....

Link to comment
Share on other sites

Ας μην έτρεμε ο Πέτρος τόσο πολύ την αστυνομία αυτές τις μέρες και θα έβλεπες.....Μας έκανε κάτι καλά μπασίματα στα λιμανάκια.Κι ας κάθετε σαν γκόμενα οταν οδηγάει (τέρμα μπροστά στο τιμόνι)

Petr00la FTW

Link to comment
Share on other sites

Εκείνο το Type-R (που εσείς ούτε καν είδατε :hehe:) μπορεί και να το χε :victory:..., δε μας έφυγε για πολύ (αν και ακουγόταν σα δαίμονας στις 8-9Κ :'(....)

Βλάκα...σε κάποια φάση είναι Type R - ptr00kos - AN7 και αιώνες πίσω ο gor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now