esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μα δε θα ανεβαίνει......Όλα μαζί θα τα ανεβάσω εκτός απ'τα wPrime που ήθελαν το online......Αυτός ο gpr αρχίζει και δείχνει και θα τον μαλώσω..... :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ! :) Σήμερα πάω να γράψω μία τάπα μαθηματικά, θα πάω απλά για να γελάσω λίγο :hehe: Δυστυχώς δεν τα έχω, όσο και να προσπάθησα, απ'τη στιγμή που ένα δίμηνο περίπου δεν πάτησα στα μαθήματα και έχασα πλήρη επαφή, αναμενόμενο ήταν να δυσκολεύομαι τώρα :( Καλά να πάθω.

Αύριο ΜικροΟικονομία δεν το συζητώ καν, ούτε που πρόκειται να πάω :hehe: 2 λοιπόν + την Στατιστική = 3 μαθήματα για Σεπτέμβρη. 4/7 ... καλά μωρέ τα πήγα. :D

3 από αυτό το εξάμηνο και άλλα 4 από το προηγούμενο, μμμμμμμμμμμ 7 τον Σεπτέμβρη :hysterical: Anyway, καλά να είμαστε :)

Σίμο (Jerry007), happy birthday man να τα εκατοστήσεις :T:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Στο party δεν θα μπορέσω να έρθω Σίμο :D ... βασικά αύριο βράδυ που θα το κάνεις, εγώ θα είμαι Ρέθυμνο, θα έχουμε τελειώσει εξεταστική και ετοιμαζόμαστε ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΡΕΑ να πάρουμε σβάρνα ότι club βρούμε :D:hehe:

Μέχρι στιγμής είμαστε ~12 boys (αν δεν κάνω λάθος), ~15 girls ... Θα είναι και η Νίνα και η Φωτεινή :D...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:kiss:...:whoohoo::whoohoo: Πάω τουαλέτα :hehe:

P.S. Πες χαιρετίσματα στη Μαριάννα :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μα δε θα ανεβαίνει......Όλα μαζί θα τα ανεβάσω εκτός απ'τα wPrime που ήθελαν το online......Αυτός ο gpr αρχίζει και δείχνει και θα τον μαλώσω..... :D

Κοίτα να τα ανεβάσεις πρίν τελειώσει ο μήνας να περάσουμε πρώτοι να είμαστε το team της χρονιάς...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now