esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ban κατευθείαν..έστω κ έμμεσα αναφέρθηκε σε αντίπαλο forum...................................

Χεχε ναι!!!! Try this... νέα πριγκίπησα ημερών 55 και ύπνος, αποτέλεσμα ΑΣΣΟΣ δαγκωτό!

Link to comment
Share on other sites

Φοραει κανεις σας τα 8.1 Pro ?

Σε σχεση με τα 8 εχουν καμια ουσιαστικη διαφορα στη διαχείριση των πορων και της μνημης του συστηματος?

Με τα 8 δεν εχω κανενα απολυτως προβλημα, αλλα, μιας και θα στησω το PC απο την αρχη λεω μηπως ειναι

καλυτερα τα 8.1... Διαφορες του στυλ εχουν καλυτερο περιβαλλον και περισσοτερες επιλογες δεν ειναι λογος

για να τα προτιμησω. :)

Edited by E||hnas
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=7]esdee[/MENTION] said

16 είναι αρκετά για εφαρμογές και μουσική ακατάλληλο αν θες να κουβαλάς σειρές μαζί σου. 290 ευρώ μου αφαίρεσε η τράπεζα τελικά. υπολόγιζα 300.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

από το google την πάτησα και μου έβγαζε 295 σχεδόν. :/

παίρνει και otg άρα και για ταινίες κάνει, καρφώνεις το φλασακι και κομπλέ. Αν και είναι λίγο "κάπως". :/

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ban κατευθείαν..έστω κ έμμεσα αναφέρθηκε σε αντίπαλο forum...................................

Αντίπαλο? Σε τι?

Πω πω εχθές το βράδυ βγήκα...μια έβρεχε και πήγαινα κάτω απο το Πεύκο μια σταματούσε και άραζα!

Την τρίτη φορά που έγινε αυτό έφυγα! :hehe:

Τι λέει? Όλοι καλά?

Έχετε δει τι προσφορές έχει βγάλει η AEGEAN για ταξίδια?

Link to comment
Share on other sites

Αντίπαλο? Σε τι?

.........................................................

Έχετε δει τι προσφορές έχει βγάλει η AEGEAN για ταξίδια?

Όχι δεν έχουμε δει!!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι αντίπαλο σε καμία περίπτωση. καταρχήν εκεί μπαίνει και η κουτσή Μαρία και λέει την μπουρδα του και τη ασαφεια του και επιμένει και νομίζει πως είναι και γκουρου. λίγους ανθρώπους μπορείς να ξεχωρίσεις και να βασιστείς. Εδώ είναι "λίγοι" κ καλοί. Ακόμα και από τους πιτσιρικάδες του σαιτ θα ακούσεις σωστά πράγματα. (Δεν το λέω για να το πω..)

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

True^^ Πλεον το ινσομνια αξιζει να ριχνεις κανα βλεφαρο στις αγγελιες μηπως δεις τιποτα σκοτωμενο αν και περισσοτερο τις ειδησουλες περι εξαγορων εταιριων που αναρτουν κτλ... Το φορουμ εχω να το ανοιξω τουλαχιστον 6μηνο..

Sent from my Note 3-N900 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλα, οποιοδηποτε φορουμ εχει 250κ μελη και κανα 3-4-5κ online μονιμα ειναι λογικο να γινεται χαμος.

Μην κοιτας που εδω εχετε εμενα και τον παστελιδη και ολα ρολαρουν κομπλε. :P

καλημερα κιολα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κοσμε...

1. Πρεπει να αλλαξω την υπογραφη μου.

2. Φταιει ο sammy ή ο 4770 που εκανε ινσταλλ τα win σε 3μινς και ειλικρινα δεν προλαβαινω να καταλαβω ποτε τελειωνει μια εγκατασταση?

3. Με την ROG επαθα πλακα.- Δεν ηξερα που πανε τα 4 μεσα στο BIOS, σε σχεση με την Ζ77Χ-D3H ειναι η μερα με τη νυχτα. Δεν εχω δει

να πω την αληθεια OC σειρα της GB, αλλα, respect απλα. Αφηστε που σκευτομαι να μονταρω και να plexiγκαρω το πλαινο και να το ανεβασω*

στο γραφειο για να τη βλεπω...

*απλα πεφτει λιγο μεγαλο το phantom....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες κοσμε...

Καλημέρα!

2. Φταιει ο sammy ή ο 4770 που εκανε ινσταλλ τα win σε 3μινς και ειλικρινα δεν προλαβαινω να καταλαβω ποτε τελειωνει μια εγκατασταση?

Welcome to the club..

3. Με την ROG επαθα πλακα.- Δεν ηξερα που πανε τα 4 μεσα στο BIOS, σε σχεση με την Ζ77Χ-D3H ειναι η μερα με τη νυχτα

Welcome to the premium club...

Από το 3570 που είχες ήταν γερή αναβάθμιση μεγιές!

Link to comment
Share on other sites

@venisk

Τη δυναμη του δεν την εχει δειξει ακομη ο σπυ, και να ειμαι ειλικρινης δεν ξερω αν θα τα δειξει καν. Με τον 3570κ ημουν μια χαρα

καλυμενος και δεν θα τον αλλαζα, αλλα, οταν σου παρουσιαζεται μια ευκαιρεια ή την αρπαζεις απο τα μαλλια ή την αφηνεις και θα

χαθει. Και επειδη η ευκαιρεια στην προκειμενη ηταν πολυ καλη, δεν θα την αφηνα με τιποτα.

Οσο για τη μητρικη ειναι απλα απο αλλο πλανητη η ρουφιανα. Αν εχω χρονο θα καθησω αποψε να ασχοληθω, απλα λογω ετοιμασιων

οσο και να θελεις να ασχοληθεις με τα "δικα σου" απλα δεν γινεται.

Κατι κουλο που δεν ξερω αν εχει να κανει και με την ασους ή οχι, και απλα να ετυχε. Ειχα 1τβ σαμμυ, προηγουμενως με τα 8αρια και την

Ζ77Χ δεν μου πεταγε κανενα προβλημα, με το που εβαλα την Ασους και τον κουμπωσα πανω, μου πεταει συνεχεια μηνυματα για το Smart

του δισκου, αλλες φορες τον χανει απο τον υπολογιστη και δεν τον επαναφερει με ρεσταρτ, παρα μονο με κλεισιμο και ανοιγμα ξανα. Παιζει

να ειχε προβλημα αλλα να το προσπερνουσε η μητρικη? η ασους δυο φορες με αναγκασε να μπω BIOS αλλιως δεν προχωρουσε να μπουταρει.

Τα 8αρια δεν θα πεταγαν καποιο μηνυμα? με την GB ειχα κλεισει το IRST για να πω την αληθεια, τωρα που ειναι enabled μου πεταει και αυτο

μηνυμα. Ο δισκος ανοιγει κανονικα παντως, παει σφαιρα αναμεσα στους φακελους, και το copy/write του ειναι αψογο, για left size που εχει....

Edited by E||hnas
Link to comment
Share on other sites

Οσο για τη μητρικη ειναι απλα απο αλλο πλανητη η ρουφιανα

Έτσι έτσι... τώρα για το κομμάτι του σκληρού κάνε του ένα τσεκ μην τα παίξει ξαφνικά και τα χάσεις όλα..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now