esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Δεν εχει τιποτα που να χρειαζομαι... απλα μου κανει εντυπωση, το εξης:

απο sleep οταν επανερχεται το πσ προσπαθει να τον δει αλλα ακουγεται εντονα η κεφαλη που προσπαθει να διαβασει (καθε 3sec αυτο το τσακ!),

κανοντας restart παλι δεν τον βλεπει τον δισκο αλλα δεν ακουγεται και τιποτα συγκεκριμενο, μονο οταν κανω shutdown το πσ και μπει στα windows

φαινεται και δουλευει κανονικα χωρις να πεταξει καποιο μηνυμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τιποτα που να χρειαζομαι... απλα μου κανει εντυπωση, το εξης:

απο sleep οταν επανερχεται το πσ προσπαθει να τον δει αλλα ακουγεται εντονα η κεφαλη που προσπαθει να διαβασει (καθε 3sec αυτο το τσακ!),

κανοντας restart παλι δεν τον βλεπει τον δισκο αλλα δεν ακουγεται και τιποτα συγκεκριμενο, μονο οταν κανω shutdown το πσ και μπει στα windows

φαινεται και δουλευει κανονικα χωρις να πεταξει καποιο μηνυμα.

Μου το έκανε και εμένα για 1-2 μήνες μια περίοδο. Νομίζω ότι ήταν θέμα του IRST και με update λύθηκε. Δοκίμασε να βάλεις άλλη έκδοση του IRST ή να το απεγκαταστήσεις μήπως σου λυθεί το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!!

αλλαγη ψυκτρας γιατι τα 'παιξαν τα κλιπς της hyper 101, την οποια αντικατεστησε η blizzard. μας εσωσε η εταιρια του λαου coolermaster.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Welcome to the club λέει ο Fanboy Venisk στον Έλληνα και ο Έλληνας ξεκινάει με προβλήματα! :hehe:

Ρε venisk ειλικρινά τώρα νομίζεις πως θα δει διαφορά από 3570K σε 4770K?

Γερή αναβάθμιση το λές? Μήπως να αφήσεις τα PC να ασχοληθείς με την Πορτογαλία και την Αγγλία (γιατί μόνο

γι'αυτές είσαι?)

[MENTION=408]antonis[/MENTION] όχι πές (σήμερα θα είσαι μαζί μου :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] πέτα όσα υπονοούμενα θες asus είναι μια και θα παραμείνει στην κορυφή! Φυσικά και θα δει διαφορά αφού υπάρχει μεγάλο χάσμα μεταξύ τους! Αν βέβαια είχε κανα happy medium θα πετούσε τώρα στα σύννεφα αλλά απο intel σε intel όντως δεν είναι κ τόσο μεγάλη η διαφορά..:hehe: [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]

Μπαλίτσα βλέπεις ή μόνο στα λόγια είσαι?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Τι ωραία να δίνεις ΠΟΛΥ λίγα μαθήματα... :D

Περιμένω πως και πως αυτή τη στιγμή :D Σήμερα έχω μάθημα οικονομετρία να ξεστραβωθώ, άντε να δούμε.

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] ελα! 5vIx90O.png

lol :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] πέτα όσα υπονοούμενα θες asus είναι μια και θα παραμείνει στην κορυφή! Φυσικά και θα δει διαφορά αφού υπάρχει μεγάλο χάσμα μεταξύ τους! Αν βέβαια είχε κανα happy medium θα πετούσε τώρα στα σύννεφα αλλά απο intel σε intel όντως δεν είναι κ τόσο μεγάλη η διαφορά..:hehe: [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]

Μπαλίτσα βλέπεις ή μόνο στα λόγια είσαι?

Ανίδεο FanBoy Made in Creta :hehe:

Νόμιζα πως το marketing δεν έκανε ποτέ δουλειά, αλλά εσύ έισαι ζωντανό παράδειγμα! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Γιατί εσύ από που είσαι? made in china?

Μια φορά αγοράζεις asus όπως και intel μετά όλα πάνε μόνα τους...:hehe: εγώ είμαι ζωντανό παράδειγμα εσύ είσαι Ζωντανό σκέτο! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και ερχόμαστε στα λογικά, venisk καταρχήν λατρεύω το avatar σου έχω οδηγήσει ένα R33 V-SPEC και ένα R34 στην αγγλία και μετά από αυτό όλα τα άλλα αμάξια είναι κοινά...

Πόσα ευρώ έδωσες για το μηχάνημα σου και τι επιδόσεις έχεις πχ στο Metro 2033 Last Light στα 1920*1080 όλα full?

Θα δω να το κατεβάσω και να το τρέξω και εγώ στο δικό μου στα αντίστοιχα να το συγκρίνω. Προσοχή, για να μην παρεξηγηθώ, δεν ξεκινάω κανένα AMD VS INTEL εδώ απλά θέλω να δω την αντιστοιχία. Αυτό αν θες και μπορείς να το κάνεις, ειλικρινά θέλω να συγκρίνω τα μηχανήματα μας.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now