esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημερα!

Εγω παντως ειμαι στα μεσα των διακοπων μου :D

Παστελίδη γιατί δεν έχεις φτιάξει ακόμα τα System Specs; Είναι δυνατόν να μην γνωρίζει ο κόσμος τι hardware έχεις;

Σε παρακαλώ να το διορθώσεις άμεσα, ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Τέλος η συνδρομή στο γυμναστήριο από σήμερα επισήμως. Να 'μαι καλά που τα κουβάλησα με τον αγρότη όλα. Μένει μόνο να κρεμαστεί ο σάκος του μποξ στη μέση, ώστε στον ίδιο γάντζο να μπουν τα trx και να έρθει κι ένα ποδήλατο. Αερόβια μπορούμε να κάνουμε κι έξω, τρέξιμο στο τετράγωνο :D Κάναμε το σπίτι του Κόρκου σιδεράδικο :hehe: Το πιο ακριβό απ' όλα ήταν βέβαια το δάπεδο. Για 20 τετραγωνικά με κάτι παραπάνω από 1 πόντο πάχος, 270? παρακαλώ. Χρειάζεται όμως γιατί αν έπεφτε οτιδήποτε βάρος πάνω στο πλακάκι, θα μας κυνήγαγε ο Κόρκος :hehe:

Μου φαινόταν περίεργο αλλά τελικά μπορείς να κάνεις άπειρες ασκήσεις - δεν χρειάζεται να έχεις όλα τα μηχανήματα του γυμναστηρίου.

nbvp4hp.jpg

BXfyo5T.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Τα κηροπήγια τα έχεις για ατμόσφαιρα στον χώρο;:hmmm:

Επίσης στο γυμναστήριο βλέπεις και κόσμο. :shifty: εκεί άντε να δεις κανέναν GoriLLakoS. Δεν συγκρίνεται. :boing:

Αλητάμπουρα διέγραψες τις φώτος;

Link to comment
Share on other sites

Τα κηροπήγια τα έχεις για ατμόσφαιρα στον χώρο;:hmmm:

Επίσης στο γυμναστήριο βλέπεις και κόσμο. :shifty: εκεί άντε να δεις κανέναν GoriLLakoS. Δεν συγκρίνεται. :boing:

Αλητάμπουρα διέγραψες τις φώτος;

Δεν είναι το σπίτι μου αυτό ρε, δεν έχω τόσο χώρο 'γω 'δω. Σε ενός φίλου μου το στήσαμε, στου άλλου κόρκου.

Δεν πειράζει, κάνεις πιο συγκεντρωμένα την γυμναστική σου χωρίς να περιμένεις να τελειώσει ο καθένας. Που πάνε να κάνουν ραχαίους στον πάγκο, απλώνουν την πετσέτα και κάθονται και για τα 3 σετ εκεί, κάνοντας και διάλειμμα ενδιάμεσα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

'murica..pew pew pew pew... Και ηλεκρτοσόκ έχουμε και στο χέρι ή πόδι θα μπορούσαν να ρίξουν αλλά όχι... pew pew pew... γ@μημ3νοι κ@λόχοντροι αμερικάνοι μπάτσοι...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now