esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ούτε στην amazon μπαίνω ποτέ ούτε στο twitch..ψέματα μπαίνω καμιά φορά να δω κανα release για bluray :hehe:..πραγματικά αυτοί που παρακολουθούν άλλους να παίζουν δεν βαριούνται? Δεν προτιμούν καλύτερα να παίζουν???

και μενα βαρετο με φαινεται αλλα οταν ρωτησα καποιους φιλου με ειπαν οτι βλεπουν τακτικες για λολ και για σταρκραφτ λογικο και αυτο.

οπως και να εχει το τουιτσ ειναι απο το μεγαλητερα στρεαμ σιτς, οταν στρεμαρα εγω ηταν το μονο xD

Link to comment
Share on other sites

ye , παρακολουθεις γιατι βλεπεις τακτικες , γιατι βλεπεις teamwork , γιατι βλεπεις χιλια 2 πραγματα

, το αντιστοιχο βεβαια μπορει να ειπωθει για καθε αθλημα , αλλοι γουσταρουν να βλεπουν αλλοι γουσταρουν να παιζουν

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Έχω έναν εξωτερικό σκληρό ενός φίλου, τον οποίο δεν μπορώ να διαβάσω! Δείχνει μόνο ένα $RECYCLE BIN και ένα ακόμα αρχειάκι και τίποτα άλλο παρόλο που έχει σχεδόν ένα γίγα αρχεία!! Στο Avast Που το έβαλα να κάνει scan έκανε πολλή ώρα και τα έβλεπε κανονικά και μάλιστα βρήκε 11 μολυσμένα αρχεία. Τι μπορώ να κάνω για να τα δω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα. Έχω έναν εξωτερικό σκληρό ενός φίλου, τον οποίο δεν μπορώ να διαβάσω! Δείχνει μόνο ένα $RECYCLE BIN και ένα ακόμα αρχειάκι και τίποτα άλλο παρόλο που έχει σχεδόν ένα γίγα αρχεία!! Στο Avast Που το έβαλα να κάνει scan έκανε πολλή ώρα και τα έβλεπε κανονικά και μάλιστα βρήκε 11 μολυσμένα αρχεία. Τι μπορώ να κάνω για να τα δω?

αν δεν καίγεστε για τα αρχεία φόρμαρε τον asap.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Γνωστο το προβλημα με τον δίσκο και επειδη το ειχε φιλος προσφατα ειναι μολυσμένος. Δοκιμασε να τρεξεις και το malwarebytes/spybot και καποιο εργαλειο με σκαν κατα το boot.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!

Αυτό που περιμένεις τον καφέ σου και κοιτάς μέσα στην βιτρινα ότι σφολιατοειδή υπάρχει

και στο τέλος υποκύπτεις και παίρνεις καμιά λιγδερή πίτσα...δεν είναι λίγο άσχημο?

Εννοώ...κάθε μέρα λές ότι θα ξεκινήσεις δίαιτα...αλλά δεν μπορεί να ξεκινήσει με αυτόν τον τρόπο...

οπότε μετά χαλάς όλη την ημερα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααααα!

Αυτό που περιμένεις τον καφέ σου και κοιτάς μέσα στην βιτρινα ότι σφολιατοειδή υπάρχει

και στο τέλος υποκύπτεις και παίρνεις καμιά λιγδερή πίτσα...δεν είναι λίγο άσχημο?

Εννοώ...κάθε μέρα λές ότι θα ξεκινήσεις δίαιτα...αλλά δεν μπορεί να ξεκινήσει με αυτόν τον τρόπο...

οπότε μετά χαλάς όλη την ημερα :hehe:

Βασίλη πρέπει να αντισταθείς στον πειρασμό φίλε μου, stay strong yo :hehe:

Χθες ήρθε όλο το HwBot σπίτι μου.

:hehe:

Για πες για πες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now