esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Guys, υπάρχει δυνατότητα σύνδεσης paypal acc με τραπεζικό λογαριασμό κατευθείαν (παρακάμπτοντας οποιαδήποτε κάρτα)?

Αν ναι, σκεφτόμουν αν μπορώ βέβαια να ανοίξω 2 τραπεζικούς λογαριασμούς στην τράπεζα και να φορτώνω τον λογαριασμό για τις αγορές μέσω ebanking. Παίζει κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

Πάνο, μα και η κάρτα από πίσω της έχει λογαριασμό.

π.χ εγώ το έχω συνδεδεμένο με τον λογαριασμό μου στην Πειραιώς αλλά στο PP δηλώνω τον αριθμό της κάρτας. Αν ανοίξεις δεύτερο λογαριασμό θα πάρεις και δεύτερη κάρτα. Σχεδόν όλες οι κάρτες ΑΤΜ είναι πλέον και prepaid debit cards.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σοβαρά έπρεπε σε κάθε σεισμό κάποιος να με βιντεοσκοπεί πως τρέχω να πάω στο γραφείο να πιάσω την οθόνη...εντάξει για ένα γαμοσεισμό εγώ δεν αφήνω τόσα λεφτά να σκάσουν κάτω με την καμία!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα τίποτις...

Σοβαρά; Εδώ ήταν πολύ δυνατός και είχε και κάμποση διάρκεια, η μάνα μου μας πήρε τηλ αμέσως να δει αν είμαστε καλά :P Έπεσαν και κάτι βαζάκια πάνω από το σύνθετο στην τραπεζαρία, καθόμουν τα μάζευα μετά γαμώ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά; Εδώ ήταν πολύ δυνατός και είχε και κάμποση διάρκεια, η μάνα μου μας πήρε τηλ αμέσως να δει αν είμαστε καλά

Όταν με τον μπέμπη, καταφέρνεις και κοιμάσαι 2 μέρες την εβδομάδα, δεν ξυπνάς για ένα σεισμούλη, από 7 και πάνω :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now