esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Thanks guys :D

Ορίστε και ένα σε εντελώς διαφορετικό στυλ, το παλεύω από το απόγευμα, με έπιασε η δημιουργικότητά μου σήμερα. Ήθελα να ξαναδοκιμάσω αυτά που έμαθα με τα 3D σε παλιότερες απόπειρες.

461-albums267-picture32529.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμαζα κάτι στο PS και μετά παρασύρθηκα, το ένα έφερε τ' άλλο και :hehe: Φρέσκο φρέσκο.

461-albums267-picture32495.jpg

Thanks guys :D

Ορίστε και ένα σε εντελώς διαφορετικό στυλ, το παλεύω από το απόγευμα, με έπιασε η δημιουργικότητά μου σήμερα. Ήθελα να ξαναδοκιμάσω αυτά που έμαθα με τα 3D σε παλιότερες απόπειρες.

461-albums267-picture32529.jpg

Ένα ακόμα που το ξεκίνησα χθες το βράδυ και το τέλειωσα τώρα γιατί με πήρε ο ύπνος νωρίς :P Τα έβαλα σε spoilers τα από πάνω να είναι μαζεμένα και τα 3, αλλά να μην ξεχειλώνει ο τόπος.

461-albums267-picture32551.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε δεν είχαμε ένα thread με HwBox Wallpapers?

To 2 δεν μαρέσει για να πω την αλήθεια, το 3 μέτρια. Το πρώτο όμως είναι ωραίο!

Έχουμε αλλά λόγω του ότι έχει πέσει ο παλιός image host (θα σηκωθεί κάποια στιγμή), λείπουν όλες οι photos από μέσα. Οπότε για να μην μπερδεύονται όλοι, τα βάζω εδώ και θα τα κάνω repost εκεί όταν και όποτε φτιαχτεί το θέμα ;)

Το 2 είναι το αγαπημένο μου, έχει την περισσότερη δουλειά :D

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: Καλησπέρα....εχω λιώσει με αυτά που λέτε στον Γιωργάκη!

Γιωργάκη, εσύ έφτιαξες το avatar του [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION]που μου έγινε και Manager?? :hehe::P

Όχι δεν του το έκανα εγώ, εμένα θα ήταν πιο όμορφο, αλλά δε με ρώτησε οπότε zmpoutsam :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα που το ξεκίνησα χθες το βράδυ και το τέλειωσα τώρα γιατί με πήρε ο ύπνος νωρίς :P Τα έβαλα σε spoilers τα από πάνω να είναι μαζεμένα και τα 3, αλλά να μην ξεχειλώνει ο τόπος.

461-albums267-picture32551.jpg

Λοιπόν Ζόρζ, άκου εδώ μια κριτική να το ρίξεις στο ποτό μέρα που είναι. tongue1.gif

Για την δεύτερη εικόνα. Δεν πιστεύω οτι έπαιρνες ναρκωτικά, χάπια ή μανιτάρια που λένε κάποιοι περίεργοι εδώ μέσα :whistling:, αλλά πιστεύω οτι όταν την έφτιαχνες οτι έβλεπες καμιά ταινία τρόμου, walking dead ή παρόμοια πράματα που έχει καταστραφεί ο πολιτισμός και οι επιζώντες μέσα σε κάτι ερείπια ανακαλύπτουν τα γραφεία του άλλοτε σπουδαίου hwbox. :rolleyes: Παράλληλα αν ήμασταν στην Αμερική θα ταίριαζε σαν Halloween theme και τέτοια, ίσως θα ήθελε και κανέναν σκελετό κρεμασμένο από το δέντρο. :ghost:

Το τρίτο σχέδιο. Ωραίο. Αν και μου αρέσει ο μπλε χρωματισμός, για κάποιο λόγο δεν μου κολλάει καλά με το hwbox, ίσως γιατί το έχω συνηθίσει με κόκκινους χρωματισμούς. Δοκίμασε και ένα έντονο κόκκινο και το ξαναβλέπουμε. ;)

Το πρώτο. Πολύ βασικό μου φαίνεται και κάπως μουντό, αν και όπως το ξανακοιτάω βλέπω μια υποψία χρώματος. Βασικά το πρώτο που σκέφτηκα όταν το είδα ήταν η μητρική MSI X99S SLI Plus που λέω οι τύποι στο PR μπερδεύτηκαν και έδωσαν τις φώτος σε grayscale, δεν εξηγείται τόση μονοτονία στα χρώματα. :que:...

Όπως και να έχει καλή προσπάθεια :T: και να ξέρεις οτι η ομάδα των newsposters θα είναι πάντα εδώ να σε υποστηρίξει και να κρίνει πολύ αυστηρά όλα σου τα σχέδια. :)

Link to comment
Share on other sites

Btw ^ είδα ποια tutorial ακολούθησες. :hehe:

Θα σου πω αυτό που μου έλεγε ο JC όταν πρωτοξεκίνησα και έφτιαχνα πιο απλά πραγματάκια. Η καλύτερη οδός που μπορείς να ακολουθήσεις για τον πρώτο καιρό είναι η αντιγραφή. Να βλέπεις κάτι και να δεις αν μπορείς να το φτιάξεις κι εσύ. Όχι απαραίτητα ακολουθώντας βήμα βήμα το tutorial, αλλά και μόνος σου. Σίγουρα σε αρκετά σημεία βολεύει να κοιτάς το tutorial, αλλά με τον καιρό πολλά που θα βλέπεις θα ξέρεις πως να τα κάνεις απευθείας.

Το 2ο wallpaper είναι από speedart δίλεπτο βίντεο. Δεν το έκανα ίδιο γιατί δεν χρησιμοποίησα τα ίδια υλικά/textures αλλά νταξ, κάτι κατάφερα :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σήμερα δεν γιορτάζει ο [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] ; :que:...

Και ούτε αυτός ο κολλητός του ο [MENTION=1120]p_under[/MENTION] δεν του είπε χρόνια πολλά; Τι πράματα είναι αυτά..

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω αυτό που μου έλεγε ο JC όταν πρωτοξεκίνησα και έφτιαχνα πιο απλά πραγματάκια. Η καλύτερη οδός που μπορείς να ακολουθήσεις για τον πρώτο καιρό είναι η αντιγραφή. Να βλέπεις κάτι και να δεις αν μπορείς να το φτιάξεις κι εσύ. Όχι απαραίτητα ακολουθώντας βήμα βήμα το tutorial, αλλά και μόνος σου. Σίγουρα σε αρκετά σημεία βολεύει να κοιτάς το tutorial, αλλά με τον καιρό πολλά που θα βλέπεις θα ξέρεις πως να τα κάνεις απευθείας.

Το 2ο wallpaper είναι από speedart δίλεπτο βίντεο. Δεν το έκανα ίδιο γιατί δεν χρησιμοποίησα τα ίδια υλικά/textures αλλά νταξ, κάτι κατάφερα :D

σκαιπ τωρα. Χανεις επικ κουβεντα με παστελ και σοφο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, σήμερα δεν γιορτάζει ο [MENTION=230]AMDnord[/MENTION] ; :que:...

Και ούτε αυτός ο κολλητός του ο [MENTION=1120]p_under[/MENTION] δεν του είπε χρόνια πολλά; Τι πράματα είναι αυτά..

Αγαπητέ Νικολή,

αν κοιτάξεις μερικά ποστ πιο πάνω θα καταλάβεις ότι είπα χρόνια πολλά στον φίλο μας [MENTION=230]AMDnord[/MENTION], όπως επίσης και στην Παπαρήγα! Δεν έχω προχωρήσει στο ποστάρισμα στο προσωπικό του θέμα (το οποίο θα κάνω όμως, μαζί με το/τα αντίστοιχο/α mention) διότι το ξέχασα!

Τέλος, από σένα περίμενα κάτι πιο προσωπικό :shifty: παρά ένα απλό ποστάρισμα στο προσωπικό thread του amdnord. Γεγονός που μπορεί να έχει συμβεί αλλά δεν δημοσιεύεις. . .

Καλό βράδυ παίδες.

Χρόνια πολλά στους Αλέκους και στην Παπαρήγα. :hehe:
Edited by p_under
Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω αυτό που μου έλεγε ο JC όταν πρωτοξεκίνησα και έφτιαχνα πιο απλά πραγματάκια. Η καλύτερη οδός που μπορείς να ακολουθήσεις για τον πρώτο καιρό είναι η αντιγραφή. Να βλέπεις κάτι και να δεις αν μπορείς να το φτιάξεις κι εσύ. Όχι απαραίτητα ακολουθώντας βήμα βήμα το tutorial, αλλά και μόνος σου. Σίγουρα σε αρκετά σημεία βολεύει να κοιτάς το tutorial, αλλά με τον καιρό πολλά που θα βλέπεις θα ξέρεις πως να τα κάνεις απευθείας.

Το 2ο wallpaper είναι από speedart δίλεπτο βίντεο. Δεν το έκανα ίδιο γιατί δεν χρησιμοποίησα τα ίδια υλικά/textures αλλά νταξ, κάτι κατάφερα :D

Εννοείται αυτό ρε, πως νομίζεις ότι βρήκα ποια ακολούθησες; :hehe:

Sup??

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ Νικολή,

αν κοιτάξεις μερικά ποστ πιο πάνω θα καταλάβεις ότι είπα χρόνια πολλά στον φίλο μας @AMDnord, όπως επίσης και στην Παπαρήγα! Δεν έχω προχωρήσει στο ποστάρισμα στο προσωπικό του θέμα (το οποίο θα κάνω όμως, μαζί με το/τα αντίστοιχο/α mention) διότι το ξέχασα!

Τέλος, από σένα περίμενα κάτι πιο προσωπικό :shifty: παρά ένα απλό ποστάρισμα στο προσωπικό thread του amdnord. Γεγονός που μπορεί να έχει συμβεί αλλά δεν δημοσιεύεις. . .

Καλό βράδυ παίδες.

Δεν είναι το ίδιο μια generic ευχή σε όσους γιορτάζουν, με μία ευχή προς το συγκεκριμένο άτομο και θα πρέπει να ντρέπεσαι για αυτό. tongue1.gif

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now