esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

#yolo άκουσα και ήρθα μανιταρίτοζ.

...και ποιος είπε ότι είναι ξενόφερτο ?

Έχει κάνει θραύση αυτή η λέξη εδώ και 2 χρονια που βγήκε απ το στόμα του Γκαλιούρα μια βροχερή νύχτα στα fridays της Γλυφάδας!

Link to comment
Share on other sites

Yo my niggaz was' up yo

Άρρωστος από Δευτέρα ξημερώματα, Τρίτη & Τετάρτη έκανα πυρετό, σήμερα δεν έχω προς το παρόν είμαι καλύτερα. 29*C μες στο σπίτι και πυρετό, έκανα 4 ντουζ την ημέρα :hehe:

Ευτυχώς το αυριανό μάθημα πήγε για Τρίτη οπότε δεν θα χρειαστεί να πάω να τους κολλήσω όλους για να δώσω ένα μάθημα :hehe: Μιλάμε βήχω και νομίζεις ότι θα ανοίξει η γη να σε καταπιεί :hehe:

Link to comment
Share on other sites

#yolo άκουσα και ήρθα μανιταρίτοζ.

...και ποιος είπε ότι είναι ξενόφερτο ?

Έχει κάνει θραύση αυτή η λέξη εδώ και 2 χρονια που βγήκε απ το στόμα του Γκαλιούρα μια βροχερή νύχτα στα fridays της Γλυφάδας!

Δεν το είχα βγάλει εγώ πάντως.

Πως είναι το επίθετο το δικό σου να σε κοροιδευω΄?

Μπαμ?

Link to comment
Share on other sites

To ίδιο USB πληκτρολόγιο στο pc με την ASUS μπαίνει στο BIOS, στο PC με την Giga δεν μπαίνει.

Κάτι τέτοιες non-standardized χαζομάρες με κάνουν να συγχωρώ (χεχ) τους MAC users...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5413]conroe[/MENTION] φίλε μου που χάθηκες? Ελπίζω σε διακοπές να ήσουν και όχι να είχες μπλέξει με τίποτα δουλειές και τρεξίματα! :D

Καλημέρα manίτος! :D

Ρε μαμώτο, γύρισε ο κόσμος από τα νησιά και τις διακοπές που είχαν μπεί σε mood ηρεμίας

και πάλι οδηγάνε όλοι όπως να 'ναι και αργά!

To 1200άρι μου τρελαίνεται :hehe:

Link to comment
Share on other sites

@GoriLLakoS καλημερα φιλε bill! οχι διακοπες ημουν, ελπιζω και εσυ να πηγες καπου.

ειπα να χτυπησω ενα tablet για να μπαινω, αλλα συγκρατηθηκα και τα ηπια μπυρες. :hehe:

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

Ρε μαμώτο, γύρισε ο κόσμος από τα νησιά και τις διακοπές που είχαν μπεί σε mood ηρεμίας

και πάλι οδηγάνε όλοι όπως να 'ναι και αργά!

To 1200άρι μου τρελαίνεται :hehe:

Η μέση κατανάλωση σου πλησιάζει το ίδιο νούμερο που θες για το 1/4 mile; :shifty:

Link to comment
Share on other sites

ipad ετσι?

Ποτέ! :hehe: Αλήθεια δεν έχω ιδέα ακόμα. Ακόμα δεν το χω πολλή ανάγκη αλλά βλέπω ότι κάτι λείπει. :hehe:

καλως σας βρηκα, ολα καλα? πολλα νεα ρει, δε σου εδωσε αδεια? :hehe:

Όλα Nice! Από τις διακοπές μπαίνανε τα νέα! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ποτέ! :hehe: Αλήθεια δεν έχω ιδέα ακόμα. Ακόμα δεν το χω πολλή ανάγκη αλλά βλέπω ότι κάτι λείπει. :hehe:

ναι οντως κατι λειπει, ενα ipad mini retina, νομιζω οτι ειναι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now