esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

μονο που την ακουμπησε αυτος

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2013/11/25/article-2513098-19A09FCF00000578-73_634x466.jpg

μου΄ρχεται μια αισθηση σαπιλας οταν τη βλεπω

:hehe: :hehe:

Κατάλαβα! Είσαι σαν και εμένα!

Για να βρείς κοπέλα ξεκινάς από το άν σου αρέσουν τα δαχτυλάκια του ποδιού της

και τα νύχια της στα χέρια! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

( Η J.Lo δεν είναι η κλασσικότερη περίπτωση μετριοκαλόγκομενάκιστηνκαλύτερη απλά μας την τρίβουν στην μούρη τα media και τσιμπάμε; )

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδί μου, εννοείται. Αλλά αφαίρεσε τις άπειρες ώρες προβολής και το κάψιμο των media: είναι παροιμιωδώς όμορφη γυναίκα η J.Lo;! :uncomfortableness:

Αν την έβλεπες στον Σκλαβενίτη να ψωνίζει soft kings, θα την θυμόσουν; Εγώ πιστεύω ότι άνετα ΟΛΟΙ σας γνωρίζετε πιο όμορφες γυναίκες...

Link to comment
Share on other sites

Μόνο αυτή και άλλες 52 εκατομμύρια γυναίκες θα ανύψωναν εξίσου καλά την σημαία μου στην φάση που περιγράφεις ρε venisk.

Nothing that special δηλαδή, αυτό είναι το point μου... όχι ότι είναι μπάζο ή κάτι τέτοιο ξερωγω ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μέρες που πας δουλειά και δε βλέπεις ούτε μια ωραία κοπέλα στο δρόμο...

Άλλες πάλι, όπως σήμερα, λες ευχαριστώ που δε σου χρειάστηκε το κράνος... Του μ@ου το πανηγύρι... Συνεννοημένες είναι...;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν μέρες που πας δουλειά και δε βλέπεις ούτε μια ωραία κοπέλα στο δρόμο...

Άλλες πάλι, όπως σήμερα, λες ευχαριστώ που δε σου χρειάστηκε το κράνος... Του μ@ου το πανηγύρι... Συνεννοημένες είναι...;

Όχι! Απλά ξεκίνησαν τα σχολεία :hehe:

Link to comment
Share on other sites

thefappening @ hidden folder φαση εχει , να δειτε

παντως ρε παιδια και εκει που ημουν 18-19 και ελεγα σιγα μην κοιταζω οταν ειμαι 20φευγα τις 16χρονες 17χρονες

ρε πως αλλαζουν οι καιροι .... dammn

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now