esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

φορολογική δήλωση, αποδεικτικό του αριθμού τηλεφώνου, έναν λογαριασμό για την διεύθυνση, και κάτι ακόμα που ξεχνάω μου ζήτησε η Πειραιώς για να ανοίξω λογαριασμό πριν μερικές μέρες.

H Εθνική πριν κανα μήνα μου ζήτησε οροσκόπο μητέρας και νούμερο παπουτσιού του θείου του πατέρα μου για να μου ανοίξει λογαριασμό!

Εσύ μικρέ τι τον θέλεις τον λογαριασμό? Σε πληρώνουν για τις σπιουνιές σου?

#τσίρος :hehe: [MENTION=230]AMDnord[/MENTION]

Link to comment
Share on other sites

φορολογική δήλωση, αποδεικτικό του αριθμού τηλεφώνου, έναν λογαριασμό για την διεύθυνση, και κάτι ακόμα που ξεχνάω μου ζήτησε η Πειραιώς για να ανοίξω λογαριασμό πριν μερικές μέρες.

Το 2010 είχα πάει με την ταυτότητά μου και μου άνοιξε λογαριασμούς, ebanking, κακό, τα πάντα :hehe:

Εθνική τέλη του 2009, μόνο με ταυτότητα πάλι, τίποτα άλλο.

Μόνο στην Eurobank το '11 μου ζήτησαν παραπάνω δικαιολογητικά, αλλά ήταν μισθοδοσίας αυτός.

Link to comment
Share on other sites

ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΧΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

VDSL καμπινες στο κολοχωρι της νεας ερυθραιας !!!!!!

τωρα χρειαζομαι και pc καταλληλο για streaming και ειμαστε ετοιμοιιιι!

Link to comment
Share on other sites

Να κάτι που δεν ακούς συχνά απο μια γκόμενα! :D

Καλησπέρα παιδες!

Καλησπέρα Γιαννιό :D :D

:hehe::hehe: για το comment σου.

Σόφο πλάκα σου έκανα ρε, ούτε εμένα μου αρέσει το 5.5", too much νομίζω σε μέγεθος.

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κουμπι skip friday?

Ποιος λογικός άνθρωπος θέλει να κάνει skip την Παρασκευή; Αφού το βραδάκι που ξεμπερδεύεις από δουλειές/πανεπιστήμια/ιστορίες, αράζεις PC, παίζεις hearthstone και ξέρεις ότι την επομένη θα 'ναι Σάββατο, οπότε ΤΕΡΜΑΑΑΑΑΑ ΑΡΑΑΑΑΑΑΑΓΜΑΑΑΑΑΑΑ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το 2010 είχα πάει με την ταυτότητά μου και μου άνοιξε λογαριασμούς, ebanking, κακό, τα πάντα :hehe:

Εθνική τέλη του 2009, μόνο με ταυτότητα πάλι, τίποτα άλλο.

Μόνο στην Eurobank το '11 μου ζήτησαν παραπάνω δικαιολογητικά, αλλά ήταν μισθοδοσίας αυτός.

Μέρες!Εθνική μόνο για λογαριασμό να φανταστώ γιατί τίποτα άλλο δεν είχε τότε! :nevreness: Κάτι πήρε το αυτί μου ότι έβγαλε χρεωστική! Ισχύει ή ακόμα 20 χρόνια πίσω;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now