esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αυτό είναι πλυντήριο για κάθε αμάξι :P

Τώρα που το είπες, έχω να το πλύνω από 12 Αυγούστου! :hehe:

Μ'αρέσει το dirty look :P

ναι εννοειται! με λασπη θα το πηγαινα.:hehe:

με βρωμα παντα καλυτερο. ραλακι με 2 δαχτυλα σκονη, ολα τα λεφτα.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε φίλε! Θα σου πω εγώ που το είχανε!

Σε καντίνα με τέρμα βρώμικο και το είχαν αφήσει να εκτελεί χρέη αποροφητήρα :P

Ίσως το πιο κοντινό σε οτιδήποτε χρησιμοποιήθηκε.

Γεια χαρανταν!

Edited by CClo
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους! Πολύ κουραστική εβδομάδα η προηγούμενη, τρεχάματα στο uni, δηλώσεις κτλ.

Πήρα και ένα δύσκολο μάθημα, Οικονομικές Προβλέψεις και Χρηματιστηριακές Αναλύσεις, είναι όμως τέρμα ενδιαφέρον. Προχθές έσκασε εργασία, την τελείωσα πριν μερικές ώρες, μετά έπαιξα λίγο hearthstone και ξαφνικά πήγε 6 το πρωί :hehe:

Να σας πω και τι άλλο έπαθα :hehe: Την προηγούμενη Τετάρτη, ένας φίλος μου εδώ στο Ρέθυμνο μου είπε να μου δώσει μια εργασία του αδερφού του, να την τσεκάρω ορθογραφικά, εκφραστικά και ούτω καθ' εξής. Ο αδερφός του δουλεύει στην Κίνα σε ναυτιλιακή εταιρεία και δεν είχε Ελληνικά office να τα κάνει μόνος του, ούτε ήξερε να κατεβάσει για κάποιο λόγο. Anyway, μου έρχεται το mail, με τίτλο ptyxiaki1. Λέω από μέσα μου, μπα, εργασία μου είπε αυτός, δεν ανέφερε κάτι για πτυχιακή :hehe: Ανοίγω word και βλέπω 21.000 λέξεις, ΦΡΙΚΑΡΑ γιατί ήθελε και διόρθωση σε εκφραστικά & διαγράμματα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα θα κατσεις να την κανεις?

Την προηγούμενη εβδομάδα ήταν αυτό ρα, την έκανα την ίδια μέρα που ήρθε το mail. Μου πήρε ~8 ωρίτσες, δεν ήταν τόσο απελπιστικά τα πράγματα όσο νόμιζα αρχικά. Το παιδί με πλήρωσε κιόλας χωρίς να του πω τίποτα.

Βρήκα δουλειά τώρα, θα συμμαζεύω πτυχιακές :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αν πληρωθεί γιατί όχι..

Καλημερες!!

Εγώ πάντως τελείωσα με τις χαρες σε κάθε "φίλο"..

Ναι κι εγώ αυτά τα format και το ένα και το άλλο που έκανα, τέλος, μόνο στους λίγους φίλους η βοήθεια για PC.

Απλά με τον παιδί εδώ στο Ρέθυμνο έγινε κακή συνεννόηση, ο αδερφός του του είχε πει κανονικά επί πληρωμή και με ρώτησε εμένα νομίζοντας ότι είναι κάτι μικρό. Anyway τέλος καλό όλα καλά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now