esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εγώ ακόμα ρεύομαι τα τσίβας που με κέρασε το Σάββατο... σε 15 μέρες θα γυρίσει Αθήνα μη σκάτε...

%CE%92%CF%8D%CF%83%CE%BC%CE%B1_XLR_Canon_%CE%91..jpg

:shifty:

------------------

Καλά, το layout του insomnia αντιγράψαν στο thelab ; :confused:

Edited by Nickzzz
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι καλύτερη ή χειρότερη η εμφάνιση του thelab, ξέρω πως έψαχνα 15 λεπτά να βρω link "νέα θέματα" ή "σημερινά θέματα" και δεν το βρήκα... Απαράδεκτο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα boys & girls!

Νομίζω τα περί Lab πρέπει να τα γράψετε στο αντίστοιχο θέμα τους.

Εμένα μου άρεσε η αλλαγή και κατανοώ πως θέλει αρκετό χρόνο τώρα για να στρώσει συν

ότι είναι κακό πράγμα η συνήθεια και θα πάρει λίγο χρόνο σε όλους να συνηθίσουν τα νέα

πράγματα που έχει....εδώ εμείς παλεύαμε έναν χρόνο να στήσουμε το hwbox όταν το ξανασηκώσαμε

και άκρη δεν βγάζαμε και μιλάμε για πολύ μικρότερο όγκο δεδομένων! :D

[MENTION=1599]E||hnas[/MENTION] δεν έχω τίποτα ρει για την ώρα! :)

Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααα! Όλα καλά [MENTION=5413]conroe[/MENTION]!

Εσύ καλά? :D

Τελικά δεν έβγαλα ποτέ άκρη με το Office Open 365 Business Premium και το έστειλα πίσω

γιατί η MS είναι ότι να'ναι με το support της.

2 εβδομάδες να το κάνω να λειτουργήσει και εν τέλει κανείς να μην ξέρει πως λειτουργεί!

Γειά μας!

Link to comment
Share on other sites

Μεράααααααα! Όλα καλά [MENTION=5413]conroe[/MENTION]!

Εσύ καλά? :D

Τελικά δεν έβγαλα ποτέ άκρη με το Office Open 365 Business Premium και το έστειλα πίσω

γιατί η MS είναι ότι να'ναι με το support της.

2 εβδομάδες να το κάνω να λειτουργήσει και εν τέλει κανείς να μην ξέρει πως λειτουργεί!

Γειά μας!

τι διαφορα με το 2013?

Link to comment
Share on other sites

Τελικά δεν έβγαλα ποτέ άκρη με το Office Open 365 Business Premium και το έστειλα πίσω

γιατί η MS είναι ότι να'ναι με το support της.

2 εβδομάδες να το κάνω να λειτουργήσει και εν τέλει κανείς να μην ξέρει πως λειτουργεί!

Γειά μας!

το open office δε βολευει?

Link to comment
Share on other sites

τι διαφορα με το 2013?

Καμία ωρέ...το είδος της άδειας είναι αλλιώς...είναι για 365 ημέρες και μετά αναβαθμίζεις πάλι (πληρώνεις πάλι)

και μπορείς να μπεί σε 5 PCs (το Home 365 που πήρα μετά).

το open office δε βολευει?

Ούτε για πλάκα με την χρήση που κάνω...εκτός αν είναι να σπάσουν τα νευρα μου να παίζει με Pivots

και ένα κάρο τύπους συν ότι δεν μπορώ να κάτσω να πώ σε όλους τους πελάτες πως θα ανοίγουν τα αρχεία...

να κάνω την δουλειά μου θέλω εύκολα και γρήγορα...όχι να τους κάνω σεμινάρια Open Office :P

Link to comment
Share on other sites

Χθες έβλεπα τηλεόραση. Ξάφνου στις διαφημίσεις αρχίζει και παίζει μια εντυπωσιακή διαφήμιση του Π. Εξαιρετικό animation με το PC να χτίζεται σιγά-σιγά και να μπαίνει πάνω X99, προφανώς το αντίστοιχο CPU, Corsair Dominator, μια τούμπανη GPU και άλλα τέτοια ωραία.

Και στο τέλος καταλήγει: TurboX Gaming PC 399?.

Έβγαλα αφρούς.

Τις καλησπέρες μου!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now