esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Πέτυχα ένα rx7 όταν ερχόμουν Χανιά τη προηγούμενη εβδομάδα, μας προσπέρασε με καμια 200αρα, τρελάθηκα. Νομίζω ήταν το fd3, αλλα δεν ειμαι σίγουρος.

αν ηταν ετσι με καμπυλες ηταν το fd, αν ηταν πιο "τετραγωνο" ηταν το fc. Παλιοτερο δε νομιζω να ειδες :P

Link to comment
Share on other sites

Το ξημέρωσες πάλι στα κλάμπς με τις γυναίκες έ; :shifty:

nah, δε παω σε κλαμπς, δε μαρεσει η φαση. Προτιμω αραγμα γαλατσι πλατεια με παρεα.

2ον αποφασισα να μην κοιμηθω και να κοιμηθω μια και καλη το βραδυ γιατι αν πεσω τωρα θα εχω προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορεί Audi R8 στην Ελευσίνα...

Το έχει ο γιός του εκπαιδευτή μου στην οδήγηση...

Αριθμός κυκλοφορίας ???-4444

Πόσα βγάζουν οι σχολές οδήγησης για να μπορεί να αγοράσει R8 ;

(το ξέρω ότι το αγόρασε και δεν είναι leasing ή κάτι παρόμοιο)

Δεν ξέρω πόσα βγάζουν οι κλέφτες που θέλουν κανα 1000άρικο για δίπλωμα...αλλά άμα σκεφτείς πως χωρίς λάδωμα

σε κόβουν....από κει τα βγάζουν και το σάπιο σύστημα μας που δεν πάει κανείς να τους κλείδει όλους να τελειώνουμε.

Εδώ παίρνεις Cayenne με 15Κ, στο R8 θα κολώσουμε; Β , Γ χέρι και άγιος ο Θεός :hehe:

Β - Γ χέρι το R8 το πιο χάλια το 4.2 από μαντρά σε άθλια κατάσταση μπορείς να το βρείς κανα 40άρι :hehe:

Παίδες έχει δοκιμάσει κανένας τα μονταρισμένα RST για να έχει Trim με Raid0 σε παλιότερα συστήματα? Διαβάζω 2-3 μέρες τώρα εδώ και εδώ για το tool αλλά δεν έχω καταλάβει 100% πως θα γίνει η διαδικασία γιατί το modded RST bios αν κατάλαβα καλά θα είναι κομμάτι του award Bios της μητρικής. Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος? Έχει κάνει κάποιος από εσάς ανάλογη διαδικασία? Μέχρι bios κάρτας γραφικών έχει φτάσει η χάρη μου, από εκεί και πέρα καπούτ! :hehe:

Σε είδα χτές βράδυ Κολωνάκι φίλε :hehe:

5-albums76-picture37144.jpg

5-albums76-picture37143.jpg

καλησπέρα kaksackers.

:hehe: :hehe: Καλημέρα και σε σένα Λονδρέζε! :hehe:

My kack salutes you :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα manitos και manites!

[MENTION=4851]Hp2[/MENTION] Χρόνια πολλα και καλά για τα γενεθλιά σου man!

Να τα 200στήσεις και ότι επιθυμείς!

Δουλειά βρήκες, τώρα ένα καλό παιδί σου λείπει να σε παντρέψουμε! :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now