esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημερες σε ολους αλάνια! :D

an example sir?

Λάθος καταχώρηση για κάτι 2x8 ταπεινές Crucial κοιτούσα απ' ότι φαίνεται Ανέστη :/

Aboard aboard... :hehe: Αν και 130 για 16GB δεν είναι άσχημα. Όταν γυρίσει η παραγωγή ακόμα περισσότερο στα ddr4 (με το επόμενο mainstream socket) οι ddr3 δεν θα ξαναπέσουν σε τιμή.

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Σπεράαααααα!

Είμαι στον Περιφερειακό Πειραιά και είναι μπροστά μου αριστερή λωρίδα ένα Corsa με δύο κοπέλες κάτω από 25.

Ανάβω φώτα, τίποτα.

Ξανανάβω, τίποτα.

Ανάβω φλάς, τίποτα.

Απο δεξία μας περνούσαν με 120, εμείς με 50.

Κολλάω πάνω τους, τίποτα.

Κοράνω, τίποτα, απλά ψάχνανε να δούν τι έγινε.

Τις προσπερνάω από δεξιά και μπάινω καπάκι μπροστά τους και ΑΠΛΑ σηκώνω τα χέρια μου.

Κοιτάω πίσω, η μία με σηκωμένη τα χέρια και η οδηγός να μου κάνει χειρονομία "παλινδρόμησης",

τα παίρνω, πατάω φρένο, με βλέπουν ανάβουν αλάρμ να με περάσουν απο δεξιά, μπαίνω δεξιά,

τις κόβω και πάω με 5χλμ και αυτές απλά έχουν ταραχτεί τόσο που σταμάτησα που δεν ξέρουν τι να κάνουν και

σταματάνε 5 μέτρα πιο πίσω.

Πάω αργά λοιπόν και μας πιάνει φανάρι σε 20 μέτρα. Μόλις βλέπουν πως έχω σταματήσει στο φανάρι,

ανάβουν δεξί φλάς να στρίψουν να φύγουν γιατι τα κάνανε επάνω τους.

Περνάω με κόκκινο που λέτε μιας και ήταν έξοδος από εργοτάξιο και δεν έχει δρόμο εκεί,

και μόλις με βλέπουν πως έφυγα...συνεχίζουν να κάνουν χειρονομίες και να αναβοσβήνουν φώτα.

Έλεος δηλαδή. Είχαμε τους παππούδες, τώρα έχουμε και τα βλαμμένα τα κοριτσάκια που πάνε αριστερή

με 50 και μετά ζητάνε και τα ρέστα από πάνω.

Εγώ σταμάτησα μόνο και μόνο για να τις τρομάξω...άμα είναι κανένας τρελός και σταματήσει και τις αρχίσει

στα μπουκέτα, να δώ μετά αν θα κανασηκώσουν τα χεράκια τους ή εάν θα ξαναπάνε αριστερή λωρίδα με 50.

Link to comment
Share on other sites

εγω προσπερναω και απο δεξια με 120 δεν εχω θεμα (και ουτε και ο κ.ο.κ. το απαγορευει αν δν κανω λαθος)

καλα με το μηχανακι δεν δινω σημασια καν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σπεράαααααα!

Είμαι στον Περιφερειακό Πειραιά και είναι μπροστά μου αριστερή λωρίδα ένα Corsa με δύο κοπέλες κάτω από 25.

Ανάβω φώτα, τίποτα.

Ξανανάβω, τίποτα.

Ανάβω φλάς, τίποτα.

Απο δεξία μας περνούσαν με 120, εμείς με 50.

Κολλάω πάνω τους, τίποτα.

Κοράνω, τίποτα, απλά ψάχνανε να δούν τι έγινε.

Τις προσπερνάω από δεξιά και μπάινω καπάκι μπροστά τους και ΑΠΛΑ σηκώνω τα χέρια μου.

Κοιτάω πίσω, η μία με σηκωμένη τα χέρια και η οδηγός να μου κάνει χειρονομία "παλινδρόμησης",

τα παίρνω, πατάω φρένο, με βλέπουν ανάβουν αλάρμ να με περάσουν απο δεξιά, μπαίνω δεξιά,

τις κόβω και πάω με 5χλμ και αυτές απλά έχουν ταραχτεί τόσο που σταμάτησα που δεν ξέρουν τι να κάνουν και

σταματάνε 5 μέτρα πιο πίσω.

Πάω αργά λοιπόν και μας πιάνει φανάρι σε 20 μέτρα. Μόλις βλέπουν πως έχω σταματήσει στο φανάρι,

ανάβουν δεξί φλάς να στρίψουν να φύγουν γιατι τα κάνανε επάνω τους.

Περνάω με κόκκινο που λέτε μιας και ήταν έξοδος από εργοτάξιο και δεν έχει δρόμο εκεί,

και μόλις με βλέπουν πως έφυγα...συνεχίζουν να κάνουν χειρονομίες και να αναβοσβήνουν φώτα.

Έλεος δηλαδή. Είχαμε τους παππούδες, τώρα έχουμε και τα βλαμμένα τα κοριτσάκια που πάνε αριστερή

με 50 και μετά ζητάνε και τα ρέστα από πάνω.

Εγώ σταμάτησα μόνο και μόνο για να τις τρομάξω...άμα είναι κανένας τρελός και σταματήσει και τις αρχίσει

στα μπουκέτα, να δώ μετά αν θα κανασηκώσουν τα χεράκια τους ή εάν θα ξαναπάνε αριστερή λωρίδα με 50.

Ένα τέτοιο σκηνικό τις χρειαζόταν.....:hehe:

https://www.facebook.com/video.php?v=731825110189430

Link to comment
Share on other sites

:hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe: :hehe:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now