esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Κρίμα τόσα λεφτά πέτα τον pentium και πάρε καλύτερα έναν επεξεργαστή της προκοπής να δουλέψει και λίγο το z97...

g2 g3 s4 s5 m8 και άλλα πολλά καλύτερα κ φτηνότερα τηλέφωνά απο το μικρό τηλεκοντρόλ της apple :

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα τόσα λεφτά πέτα τον pentium και πάρε καλύτερα έναν επεξεργαστή της προκοπής να δουλέψει και λίγο το z97...

g2 g3 s4 s5 m8 και άλλα πολλά καλύτερα κ φτηνότερα τηλέφωνά απο το μικρό τηλεκοντρόλ της apple :

Όλα τα κινητά μου μέχρι τώρα ηταν Android για αυτό είπα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό αλλά είμαι σε σκέψεις ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Έχω δοκιμάσει αρκετές φορές Android κινητά για αυτό είπα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό αλλά είμαι σε σκέψεις ακόμα...

Μην πετάξεις 500 ευρώ για ένα σάπιο μήλο!!

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς εδώ στην παρέα IPhone 5S?

Ψήνομαι να το πάρω και θέλω καμιά γνώμη από κανένα κάτοχο.:D:P

Άριστη κάμερα, σφαίρα ακόμα και στο iOS 8. Δεν ξέρω αν σκέφτεσαι used ή new, πάντως τα σπάει η συσκευή. Θα σου ξεβάψουν οι ακμές και κάπου στα ~ 400 κύκλους θα αλλάξεις μια μπαταρία που κάνει 10 ευρώ.

Αυτά ξέρω... και το κλασικό: μην κάνεις blind συγκρίσεις με πυρήνες και χαζά, iOS γαρ.

Link to comment
Share on other sites

Μην πετάξεις 500 ευρώ για ένα σάπιο μήλο!!
Άριστη κάμερα, σφαίρα ακόμα και στο iOS 8. Δεν ξέρω αν σκέφτεσαι used ή new, πάντως τα σπάει η συσκευή. Θα σου ξεβάψουν οι ακμές και κάπου στα ~ 400 κύκλους θα αλλάξεις μια μπαταρία που κάνει 10 ευρώ.

Αυτά ξέρω... και το κλασικό: μην κάνεις blind συγκρίσεις με πυρήνες και χαζά, iOS γαρ.

Για used σκέφτομαι.

Απλά στα used με φοβίζει λίγο το iCloud έχω δει και κάποια πράγματα που πρέπει να προσέξω πριν την αγορά.

Είναι λίγο περίεργο αυτό το iCloud.

Link to comment
Share on other sites

Άριστη κάμερα το iphone

:hehe: :hehe:

Για used σκέφτομαι.

Τι να σου πω αν το χεις άχτι πάρτο να σου περάσει...δεν είναι περίεργο μόνο το icloud η apple και ότι φτιάχνει αυτή η χαζή εταιρεία είναι περίεργο..θα το διαπιστώσεις σύντομα κ μόνος σου..

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα καμερα εχει το 5s. παταει της χρονιας του και ακουμπάει της επομενης (S5/M8) χανοντας σε Low light καταστασεις αλλα κλαιν - λιγα ειναι τα κινητα που βγαζουν καλες σε τετοια φαση.

Καλως ή κακως αν κανει κατι καλα η apple ειναι οτι ειναι πολυ καλο Point+shoot συσκευη. Για τα αλλα iclouds κλπ, δεν εχω αποψη :P

Link to comment
Share on other sites

Για used σκέφτομαι.

Απλά στα used με φοβίζει λίγο το iCloud έχω δει και κάποια πράγματα που πρέπει να προσέξω πριν την αγορά.

Είναι λίγο περίεργο αυτό το iCloud.

Εδώ τα περιγράφει καλά για το carrier lock και τα icloud lock

[Οδηγός] Αγορά μεταχειρισμένου iPhone. Τι πρέπει να προσέξω? - iPhone, iPad, iPod Touch Hints & Tips - FAQ - iPhonehellas.gr

απλά για used να κυνηγήσεις και τιμή μιας και παίζουν προσφορές για 6άρια αυτές τις μέρες. Τώρα για τα σχόλια για την κάμερα, έγινε ρε παιδιά, οτιδήποτε έχει πάνω το πράσινο ανθρωπάκι έχει καλύτερη κάμερα από όλα τα iphone.

Sure.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα για τα σχόλια για την κάμερα, έγινε ρε παιδιά, οτιδήποτε έχει πάνω το πράσινο ανθρωπάκι έχει καλύτερη κάμερα από όλα τα iphone.

Sure.

Δεν είπε κανείς ότι όλα τα android έχουν καλή κάμερα..έχουν καλές, καλύτερες αλλά και χειρότερες και όλες οι επιλογές είναι με λιγότερα λεφτά για καινούριο κινητό..μεταχειρισμένο πόσο κάνει το iphone 5s? Όσο κάνει καινούριο το s5 το g3 το m8 και άλλα...

Να μην βάλω μέσα οθόνη κλπ και γίνει πολύ άδικο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now