esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εστειλα και ενα μαιλ στην asus μολις.

Venisk και Αντωνη δλδ μεχρι 48 παει η μητρικη?

Η κανονικα παει μεχρι 64 απλα εγω εχω προβληματικη? Διαβασα το manual και προχωρησα στην αγορα :(

Χρειάζεσαι 64GB, ή τα πήρες επειδή απλά μπορείς; :hmmm:

Στον task manager πόσα GB δείχνει, 48;

Link to comment
Share on other sites

Επίσης στο x79 κάτι τέτοια έστρωναν και με τσίμπημα @VCCIO / vdimm καμιά φορά.

[MENTION=14529]Geakos[/MENTION] αυτό που είπε^. Βάλε χεράτα 1,225/1.25 και στα δύο ζευγάρια των καναλιών. Είσαι βλέπω στο standard bios. Μπες στο advanced με το F7 και πήγαινε στο AI Tweaker. Τέρμα κάτω στη σελίδα θα βρεις τα DRAM Voltage (A-B channel) και C-D Channel. Δεν έχουν κάτι τα dimmάκια σου. Αλλιώς αν δε δεις φως, ξέσφυξε ελάχιστα τη ψύκτρα του cpu.

Καλημέρεςςςς και χρόνια πολλά σ' όσους γιορτάζουν! :D

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1118]venisk[/MENTION]. Ετοίμασε τα λεφτά στην Computex να πάρεις 980ti...Όλοι περιμένουν την AMD να ανακοινώσει κάρτες αλλά η Noobidia θα κάνει το μεγάλο μπαμ.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι βλέπουν κάρτες στα reviewzzz περιμένουν amd όσοι παίζουν περιμένουν nvidia!! Έτοιμος είμαι!! Κράτα μου μια!!

Τι πάστα να πάρω σόφο πες ρε..

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Όσοι βλέπουν κάρτες στα reviewzzz περιμένουν amd όσοι παίζουν περιμένουν nvidia!! Έτοιμος είμαι!! Κράτα μου μια!!

Sent from my SM-N910C

Έχω εδώ μια αλλά δε στη δίνω, έτσι για να μάθεις. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά να σας χαιρόμαστε και πάντα υγεία σε Astalavista, George o/c, GiorgosTh, Hipro 5, Kopritis αν ξέχασα κάποιον κάντε τα στραβά τα μάτια !!φιλάρες στα μούτρα !!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now