esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ctrl+alt+Del ΚΑΙ στο γραφειο?!?

Ρε φιλε αφου ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ το sleep εσυ γιατι το πιεζεις !!!???

Παντως περα απο τη πλακα, μονο και μονο το τελευταιο, δε χρειαζεσαι κατι αλλο για να ξεκινησεις τη βδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε φιλε αφου ΔΕΝ ΣΕ ΘΕΛΕΙ το sleep εσυ γιατι το πιεζεις !!!???

Στο γραφείο πέραν της πλάκας, δεν κάνει ποτέ sleep. Πρώτον γιατί μπαίνω remote από το σπίτι πολλές φορές και δε ρισκάρω να μη σηκωθεί και δεύτερον, δεν πληρώνω εγώ το ρεύμα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Στο γραφείο πέραν της πλάκας, δεν κάνει ποτέ sleep. Πρώτον γιατί μπαίνω remote από το σπίτι πολλές φορές και δε ρισκάρω να μη σηκωθεί και δεύτερον, δεν πληρώνω εγώ το ρεύμα :hehe:

Καταστρέφεις τον πλανήτη...

Μια είναι η λύση, πάρε μια πρόταση της AMD

jk :hehe:

Σπέραααα ;):D:P:)

Link to comment
Share on other sites

Καταστρέφεις τον πλανήτη...

Μια είναι η λύση, πάρε μια πρόταση της AMD

To hosting το κάνουμε μόνοι μας... Οπότε στο server room έχει 19 servers...

Εκτός αυτού, το μηχάνημα μου και μερικά άλλα, πρέπει να είναι ανοικτά, για να μπαίνουμε remote αν χρειαστεί 24/7.

Τι να πούμε για τις πωλήσεις πχ που τα αφήνουν όχι μόνο ανοικτά, αλλά δεν κλείνουν ούτε τις οθόνες, ούτε έχουν screen saver...; :stars:

Link to comment
Share on other sites

Τι να πούμε για τις πωλήσεις πχ που τα αφήνουν όχι μόνο ανοικτά, αλλά δεν κλείνουν ούτε τις οθόνες, ούτε έχουν screen saver...; :stars:

Τουλάχιστον απαράδεκτοι... Τι να πει κάνεις... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους

Καλημέρα, καλό χειμώνα!

Ρε δεν πάει καλά ο καιρός λέμε... 2 μεσημέρι δείχνει 100% υγρασία εδώ :hehe: Έβρεχε το πρωί καμιά ώρα σιγά σιγά και ξαφνικά η θερμοκρασία έπεσε. Από 'κει που ήμασταν με βερμούδες και κοντομάνικα, βάλαμε ζακέτες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρκουδέηδες, μου φέραν pc με i7 4770 και H87, χάθηκε ένας 4790 και Η97 ;

Και stock ψύκτρα... Τι να πει κανείς.. :@....

Non K κιόλας; Κρίμα γιατί θα σου δινόταν η ευκαιρία να με περάσεις επιτέλους σε κανένα benchmark. :hehe:

Και δω στο λιμάνι έβρεχε χθες. :P

Link to comment
Share on other sites

Ρε δεν πάει καλά ο καιρός λέμε... 2 μεσημέρι δείχνει 100% υγρασία εδώ. Έβρεχε το πρωί καμιά ώρα σιγά σιγά και ξαφνικά η θερμοκρασία έπεσε. Από 'κει που ήμασταν με βερμούδες και κοντομάνικα, βάλαμε ζακέτες

Μια φίλη που μένει Χανιά, έγραψε στο FB πριν μια ώρα ότι ρίχνει καρέκλες, ότι δεν έβλεπε το απέναντι κτήριο.

Link to comment
Share on other sites

Non K κιόλας; Κρίμα γιατί θα σου δινόταν η ευκαιρία να με περάσεις επιτέλους σε κανένα benchmark. :hehe:

image.png

Κάτσε να δω τα cinebench για τον i5 4690K.. :shades:

Link to comment
Share on other sites

First thing tomorrow!

cb6b2956868c7725616ad1cc0c0893cb.jpg

Πήγα σήμερα για την φορολογική μου εδώ.

Το μόνο που μου ζήτησαν ήταν το ARC(Alien Resident Certificate) βρήκαν τα πάντα στο PC. Σε 5 λεπτά κυριολεκτικά είχα τελειώσει. Μου έδωσαν την απόδειξη τους έδωσα τον λογαριασμό μου κι έφυγα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now