esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

O Ζάχος ο Θρασής πάει εκεί και βγάζει photo μπροστά της :hehe:

τις λέει κάτσε να σε βγάλω μια και καλά ότι δεν το ξέρεις ότι σε βγάζω για να δουν κάτι λιγουρια στο box :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτό το κουμπάκι γιατί το έχει κουμπωμένο :hehe:

Γιατί πρέπει, αλλά έχουμε θέματα με τα πουκάμισα, ή θα είναι μεγάλο όλο το πουκάμισο ή έτσι στα σημεία που αρέσουν στους φωτογράφους :P

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πρέπει, αλλά έχουμε θέματα με τα πουκάμισα, ή θα είναι μεγάλο όλο το πουκάμισο ή έτσι στα σημεία που αρέσουν στους φωτογράφους :P

Και καλα για τους φωτογραφους. Δε λες που με αυτο το πουκαμισο σημερα παρηγγειλα 1000? καρεκλα, εργονομικη ομως...

Link to comment
Share on other sites

Και καλα για τους φωτογραφους. Δε λες που με αυτο το πουκαμισο σημερα παρηγγειλα 1000? καρεκλα, εργονομικη ομως...

Εντωμεταξύ στην αποθήκη την έβαλες την κοπέλα; :shifty: (γιατί και εγώ είδα την ROG και τις dell :P , τι χρειάζεστε την ROG εκεί; :shifty: )

Από μπροστά τι λένε εκεί (στήθος) γιατί έχω διαφωνίες για αυτό το θέμα με άλλους. :shifty:

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα και δεν βρισκω το σωστο τοπικ να το δημοσιευσω.

βλεπω πχ μια ταινια και θελω να την κανω παυση απο το space, δεν μπορω διοτι μετα απο λιγο ειναι σαν να εχω πατησει με το ποντικι καπου αλλου. το ιδιο συμβαινει σε οτι ανοιξω. αν ανοιξω παιχνιδι απο φουλσκριν παει σε παραθυρο και πρεπει να πατησω παλι το παιχνιδι να ανοιξει.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεμα και δεν βρισκω το σωστο τοπικ να το δημοσιευσω.

βλεπω πχ μια ταινια και θελω να την κανω παυση απο το space, δεν μπορω διοτι μετα απο λιγο ειναι σαν να εχω πατησει με το ποντικι καπου αλλου. το ιδιο συμβαινει σε οτι ανοιξω. αν ανοιξω παιχνιδι απο φουλσκριν παει σε παραθυρο και πρεπει να πατησω παλι το παιχνιδι να ανοιξει.

drivers επανεγκατασταση?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now